Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: Pixabay.com

Liepājas pusē atkritumu poligonā atrastā mirušā zīdaiņa lietā nepieciešama sabiedrības palīdzība 22

Šā gada 7.martā Valsts policijā (VP) tika saņemta informācija, ka Dienvidkurzemes novadā, Grobiņas pagastā atkritumu poligona šķirošanas punktā atrasts jaundzimušā – meitenes līķis. VP par notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13.nodaļas “Noziegumi pret personas veselību” un nozīmētas ekspertīzes, lai noteiktu jaundzimušā nāves iemeslu, tā portālu LA.LV informēja VP Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste (Kurzemes reģiona pārvaldes jautājumos) Madara Šeršņova.

Reklāma
Reklāma
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 19
Mājas
Vārītus rīsus nedrīkst uzglabāt ilgāk par vienu dienu! 10 bieži pieļautas kļūdas gatavojot, kas var izraisīt saindēšanos ar pārtiku
Lasīt citas ziņas

Kriminālprocesā joprojām turpinās pirmstiesas izmeklēšana un veicot procesuālās darbības, ir pārbaudītas vairākas versijas, taču tās nav apstiprinājušās.

Turpinot šķetināt notikušo, policijai šajā gadījumā arī noderētu sabiedrības sniegtā informācija.
CITI ŠOBRĪD LASA

Pastāv iespēja, ka iespējamā zīdaiņa māte nav stājusies grūtniecības uzskaitē, taču zināms, ka bērniņš iznēsāts pilnu grūtniecības laiku. Tāpat šobrīd policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka meitenīte nākusi pasaulē šā gada februāra mēnesī.

Valsts policija aicina atsaukties iedzīvotājus, kuriem ir informācija par sievietēm, kuras bijušas gaidībās, taču kurām šobrīd aprūpē nav zīdainis. Jebkura informācija ir noderīga izmeklēšanai un tiks pārbaudīta. Anonimitāti garantējam. Iedzīvotājus aicinām informēt policiju, zvanot pa tālruņa numuru 110 vai sūtot informāciju e-pastā [email protected].

Jau vēstīts, ka 7.martā ap plkst.11 šķirošanas rūpnīcā “Skudras” uz otrreizējo materiālu šķirošanas līnijas uzņēmuma SIA “Eco Baltia vide” darbinieki, kuri nodrošina manuālu šķirošanas procesu, atrada mazuļa ķermeni. Nekavējoties tika apturēta rūpnīcas darbība un izsaukta Valsts policija.

“Tā kā rūpnīcā šķirotie atkritumi nonāk no vairākiem Kurzemes reģioniem, nevaram spriest par to sākotnējo lokāciju. Šķirošanas rūpnīcā “Skudras” tiek veikta visu reģionā savākto atkritumu šķirošana pirms to noglabāšanas poligonā. Ņemot vērā izmeklēšanas procesu, plašāku informāciju par konkrēto situāciju pagaidām komentēt nevaram,” norāda “Eco Baltia vide” sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Alise Zvaigzne.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.