BNS foto/Scanpix/LETA

Lietus no Kurzemes svētdien izpletīsies pār valsts lielāko daļu 0

Lietus, kas svētdienas rītā sācies Kurzemē, dienas gaitā gaidāms valsts lielākajā daļā, prognozē sinoptiķi.

Kokteilis
2026. gada upuri: šīs zodiaka zīmes saņems skarbu mācību no likteņa
Uz Latvijas ceļiem tu būsi pasargāts: 8 visu laiku drošākie automašīnu modeļi
Beigu sākums? Avoti atklāj, ko Tramps darīs ar Krieviju, ja Putins noraidīs miera plānu
Lasīt citas ziņas

Nokrišņi būs nelieli, bet daudzviet Kurzemē un vietām Vidzemē līs mēreni. Valsts austrumos starp mākoņiem uzspīdēs saule.

Pūtīs mērens dienvidu, dienvidaustrumu vējš, Kurzemes piekrastē tas brāzmās pastiprināsies līdz 15 metriem sekundē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Gaisa temperatūra vakarā un naktī uz pirmdienu paaugstināsies līdz +5..+8 grādiem.

Rīgā gaidāms apmācies laiks, neliels lietus un dienvidu, dienvidaustrumu vēja brāzmas līdz 12 metriem sekundē. Siltākais laiks būs vēlā svētdienas vakarā un naktī uz pirmdienu, kad termometra stabiņš pakāpsies līdz +7 grādiem.

Laikapstākļus ietekmē spēcīgs ciklons, kas sasniedzis Skandināvijas dienvidus. Atmosfēras spiediens Latvijā 748-753 dzīvsudraba staba milimetri jūras līmenī.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.