Foto – LetaEPA

Madonna liecina, ka Šons Penns laulības laikā neesot bijis vardarbīgs 0

Amerikāņu dziedātāja Madonna sniegusi liecību, ka aktieris Šons Penns laulības laikā neesot bijis vardarbīgs pret viņu, vēsta britu laikraksts “The Guardian”.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 30
TV24
“Ukraiņi atraduši alternatīvu ATACMS raķetēm,” atklāj NBS majors Slaidiņš
Veselam
“Ēdiens nav tā lielākā nelaime!” Danilāns atklāj patiesību par kuņģa čūlu
Lasīt citas ziņas

Kā jau ziņots, 55 gadus vecais Penns par nomelnošanu iesūdzējis tiesā televīzijas seriāla “Empire” (“Impērija”) līdzautoru Lī Danielsu par izteikumiem kino industrijas žurnālā “The Hollywood Reporter”. Intervijā Danielss apsprieda seriāla galvenās lomas tēlotājam Terensam Hovardam vairākkārt izteiktās apsūdzības par fizisku izrēķināšanos ar sievietēm.

“Terenss nav izdarījis neko citādāku kā Marlons Brando vai Šons Penns, taču viņš tiek pataisīts par sasodītu dēmonu,” sacīja Danielss. “Tas daudz ko pasaka par laiku, rasi un to, kur tagad atrodas Amerika.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Ceturtdien Penns iesniedza labotu sūdzību, kurā bija iekļauta rakstiska liecība no Madonnas, ar kuru aktieris bija precējies no 1985. līdz 1989. gadam.

“Jau ilgus gadus nerimstas baumas par to, ka Šons man fiziski uzbrucis un darījis pāri,” raksta dziedātāja. “Man zināms par dzeltenās preses apsūdzībām, ka 1987. gada jūnijā Šons esot man sitis ar beisbola nūju. Tādas un līdzīgas apsūdzības ir briesmīgas, ļaunprātīgas un nepatiesas.”

1988. gada 28. decembrī Madonna vērsās policijā ar sūdzību, ka Penns esot viņai uzbrucis, taču pēc nedēļas to atsauca.

1989. gada martā viņa sacīja, ka ziņas tenku žurnālos esot bijušas “ārkārtīgi neprecīzas, kā jau parasti”. “Viņi to visu izfantazēja. Taču es jau to gaidīju. Viņi vienmēr kaut ko izdomā. Esmu pilnībā samierinājusies ar šo faktu,” Madonna teica intervijā mūzikas žurnālam “Rolling Stone”.

Penns sacīja, ka Madonna iesniegusi sūdzību greizsirdības dēļ, jo uzzinājusi par viņa dēku ar citu sievieti.

Danielss apgalvo, ka Penna ierosinātā lieta esot “mēģinājums apklusināt” viņa viedokli.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.