Foto: Instagram/Reuters/AP/Scanpix/LA.lv kolāža

Kabajeva nosūtīta pensijā? Baumo, ka Putinam ir jauna mīla – Bārbijas tipa blondīne, kura ir 32 gadus jaunāka par viņu 159

Šonedēļ plašsaziņas līdzekļos plaši apspriež baumas, ka Krievijas diktatoram Vladimiram Putinam ir jauna mīļākā – Jekaterina Mizuļina. Par to raksta arī izdevums “Daily Mail”.

Reklāma
Reklāma
“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
RAKSTA REDAKTORS
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Atradusies pirms 13 gadiem pazudusi meitene, kura savulaik neatgriezās mājās no skolas 13
Lasīt citas ziņas

Izdevums atgādina, kad 2013. gadā Putins šķīrās no savas sievas Ludmilas Škrebņevas, izskanēja runas, ka viņš ir bijis iesaistīts divos ārlaulības sakaros.

Kā viena no Putina mīļākajām tiek minēta bijusī apkopēja Svetlana Krigonoviha, kurai tagad ir 48 gadi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aizdomas par sakariem ar Kremļa līderi radās, kad 2000. gadu sākumā viņa pēkšņi pārcēlās uz penthausa tipa dzīvokli Sanktpēterburgā un gandrīz vienā naktī kļuva par multimiljonāri.

Tiek uzskatīts, ka viņas 20 gadus vecā meita Luiza Rozova ir Putina meita.

Vairāk nekā desmit gadus par Krievijas diktatora mīļāko tiek uzskatīta arī 40 gadus vecā Alīna Kabajeva – olimpiskā zelta medaļas ieguvēja.

Taču acīmredzot ar olimpisko vingrotāju Putinam vairs nepietiek…  Tāpēc  71 gada vecumā viņš esot ieguvis vēl vienu elitāru – un jaunāku – slepenu mīļāko.

Plašsaziņas līdzekļi raksta, ka tagad Kremļa sakārnim esot iepatikusies 39 gadus vecā Jekaterina “Katja” Mizuļina.

Katja jau no agras bērnības piederējusi pie Krievijas elites. Viņa ir Putinu atbalstošās senatores Jeļenas Mizuļinas un Maskavas filozofa un akadēmiķa profesora Mihaila Mizuļina meita. Izglītību viņa guvusi Londonā, kur 2004. gadā pabeidza  Austrumu un Āfrikas studijas.

Atgriezusies Krievijā viņa sāka nodarboties ar labdarību un ieņēma vairākus augstus amatus Krievijas labdarības organizācijās.

Sabiedrības uzmanības lokā viņa nonāca 2017. gadā, kad tika iecelta par Krievijas Droša interneta līgas direktori un ātri vien kļuva par vienu no vadošajām personām cenzūras centienos.

Šī organizācija oficiāli nodarbojas ar interneta lietotāju aizsardzību no potenciāli kaitīga satura, piemēram, vardarbības un pornogrāfijas,  taču patiesībā Mizuļina ir uzņēmusies galveno lomu organizācijā, kas ierobežo interneta lietotāju brīvības un vēršas pret jebkuru saturu, kas tiek uzskatīts par pretēju Kremļa naratīvam.

Reklāma
Reklāma

Piemēram, pagājušā gada beigās Mizuļina bija iesaistīta vairāku Krievijas zvaigžņu sodīšanā, kuras pagājušā gada nogalē apmeklēja “gandrīz kailo” ballīti kādā naktsklubā Maskavā.

“Organizēt šādus pasākumus laikā, kad mūsu puiši iet bojā  speciālajā militārajā operācijā (karā Ukrainā – red.) un daudzi bērni zaudē savus tēvus, ir ciniski,” pēc ballītes paziņoja Mizuļina.

Savukārt šā mēneša sākumā Mizulina nonāca ziņu virsrakstos, kad paziņoja, ka Krievijas valdība “visticamāk” aizliegs VPN,  ko Krievijā  izmanto, lai pārlūkotu internetu bez valsts noteiktās kontroles.

Izdevums gan uzsver: tas, ka Putinam ir iepatikusies Mizuļina, ir tikai spekulācijas.

Pāris nav ticis nofotografēts kopā, un domājams , ka Putins joprojām ir kopā ar Kabajevu, ar kuru viņam esot vairāki kopīgi bērni.

Taču pastāv liela varbūtība, ka Putina un Mizuļinas ceļi patiešām ir krustojušies, ņemot vērā viņas vecāku amatus un pašas aktīvo darbību Kremļa interesēs.

Krievijas cilvēktiesību aktīviste Olga Romanova Ukrainas 24. kanālam sacīja:

“Katja Mizuļiņa ir pilnīgi Putina gaumē. Viņam vienmēr ir paticis šis “Bārbijas *****” tips.”

Piemēram, apkopēja, kura esot aizvilinājusi Putinu prom no bijušās sievas, bijusi tieši šis tips.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.