Foto-LETA/AFP

Medvedevs: Starp Krieviju un NATO ir iestājies jauns aukstais karš 4

Krievijas premjerministrs Dmitrijs Medvedevs sestdien, 13.februārī, paziņoja, ka starp Krieviju un NATO ir iestājies jauns aukstais karš.

Kokteilis
10 lietas, ko darīja 80. gadu bērni un kas šokētu mūsdienu bērnus
Baltijas jūra apdraudēta? NATO gatavojas Krievijas hibrīduzbrukumiem 41
FOTO. Uzmanību autovadītājiem! Vidzemes šoseju klāj melnais ledus – automašīnas netiek kalnā, vairākas iebraukušas grāvī 48
Lasīt citas ziņas

“NATO politiskā līnija attiecībā pret Krieviju mūsu novērtējumā saglabājas nedraudzīga un slēgta. Var teikt arī asāk: mēs esam noslīdējuši uz jauna aukstā kara laikiem,” Minhenes Drošības konferencē paziņoja Medvedevs. “Teju ne katru dienu mūs pasludina par visbriesmīgāko draudu te visam NATO kopumā, te atsevišķi Eiropai, te Amerikai un citām valstīm. Uzņem biedējošas filmas, kurās krievi sāk atomkaru. Es reizēm domāju: mēs šodien esam 2016. vai 1962.gadā?”

Pēc Medvedeva teiktā, reālie draudi šajā “mazajā pasaulē” slēpjas pavisam citur.

CITI ŠOBRĪD LASA

Medvedevs arī paziņoja, ka starp Rietumeiropu un Krieviju pastāv komunikācijas problēmas.

“Intensīvs dialogs par eiroatlantiskās drošības arhitektūru nākotnē, globālo stabilitāti, reģionālajiem draudiem šobrīd ir īpaši nepieciešams. Uzskatu to par nenormālu, ka daudzos virzienos tas ir vienkārši pārtrūcis,” sacīja Medvedevs. “Ir paralizēti mehānismi, kas ļāva savlaicīgi noņemt abpusējas raizes.”

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.