Ilustratīvs attēls. Foto – LETA

Mēģinot glābt kaķi, vīrietis alkohola reibumā izkrīt no piektā stāva balkona 2

Pievieno LA.LV

Rīgas reģionā 35 gadus vecs vīrietis alkohola reibumā, mēģinot glābt kaķi, pārkritis pāri piektā stāva balkona margām un guvis vairākas smagas traumas, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs 16
RAKSTA REDAKTORS
Kārtējā iespēja piepelnīties? Iluta neizpratnē, ka tehniskajā apskatē jāmaksā pat tad, ja iepriekšējā skate vēl ir derīga
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Lasīt citas ziņas

Vīrietis guvis galvas traumu ar aizdomām par saasiņojumu galvā, vairāku ribu un kājas lūzumu. Vīrietis vidēji smagā stāvoklī nogādāts slimnīcā.

Vidzemē kāds 38 gadus vecs vīrietis, tīrot skursteni, paslīdējis un kritis no aptuveni trīs metru augstuma. Mediķi vīrietim konstatējuši galvas smadzeņu satricinājumu, kā arī mugurkaula kakla skriemeļu lūzumu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgā 29 gadus vecai sievietei no vairāku stāvu augstuma uz galvas uzkritis apmetuma gabals. Sievietei konstatēta vaļēja brūce galvā, kā arī mediķiem bijušas aizdomas par paura kaula lūzumu.

Vidzemē kāds divus gadus vecs zēns piekļuvis pie pretalerģijas līdzekļa un iedzēris to. Zēns nogādāts slimnīcā ar saindēšanos.
Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1237 izsaukumiem, no tiem 137 bija saistīti ar dažāda veida traumām.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.