Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Shutterstock

Mieru, tikai mieru – vainīgs horoskops! Kā apvainojas dažādu zodiaka zīmju pārstāvji 16

Kā apvainojas Auni

Foto-Flickr/Philippe Put
LE
LETA
Ziņas
Latvijā reģistrēta pirmā Covid-19 revakcinācijas epizode 57
10 stundas
LE
LETA
Ziņas
Ar nodokļiem neapliekamo minimumu plāno celt vismaz līdz 400 eiro. Cik naudas paliktu “uz rokas”? 31
21 stundas
MZ
Monika Zīle
Ziņas
Monika Zīle: Gluži kā universālais veļas pulveris izmazgā melnumus, tā “cilvēciskā kļūda” attaisno šobrīd ikvienu varas grēku 65
1 diena
Lasīt citas ziņas


Pilnīgi visu horoskopa zīmju pārstāvji apvainojas, dusmojas un tracinās. Taču katrs no viņiem to dara citādāk. Kāds – no visas savas plašās dvēseles, bet kāds cits – klusiņām un delikāti. Šajā horoskopā uzzināsiet, kā apvainojas katra horoskopa zīme un kā tas ietekmē apkārtējos.

Atgādinām, ka “vistīrākie” zodiaka zīmes pārstāvji ir dzimuši katra mēneša 1. – 18. datumā, bet uz visiem pārējiem iespaidu atstāj vai nu iepriekšējā zodiaka zīme, vai arī nākamā. Tas jāņem vērā, gan sastādot individuālo horoskopu, gan arī lasot vispārīgos zīmes horoskopus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Auni var izlikties, ka viss ir kārtībā, sevišķi tad, ja jūs esat vajadzīgs šīs zodiaka zīmes pārstāvim. Taču, ja aizvainojums jau iet pāri malām, ir divi iespējamie scenāriji. Pirmais – par jums vienkārši aizmirst, izsvītrojot no savas dzīves un pilnīgi pārtraucot ar jums kontaktēties. Otrais – uz pāridarītāju tiek izliets sašutuma vilnis. Auns var “spert ar pakavu, piepūst nāsis un draudēt ar ragiem”. Skats briesmīgs, bet kā likums – nav bīstams. Par spīti niknajam izskatam Auns ātri savaldās un jums piedod.

Kā apvainojas Vērši

Ilustrācija – Gatis Šļūka

Vēršu pacietību var tikai apbrīnot – viņiem nepiemīt sīkumaina apvainošanās, nieku dēļ viņi neuzsprāgst. Vērsis var ilgstoši ar pacietību izturēties pret saviem pāridarītājiem, uzskatot, ka tie nav nemaz cienīgi uz viņa vētraino reakciju. Taču, ja centīsieties pārāk aktīvi kaitināt Vērsi, riskējat iekļūt nopietnās nepatikšanās.

Ja kaut kādā veidā esat atkarīgs no Vērša finansēm, viņš sāks jūs pārmācīt tieši ar jūsu budžeta samazināšanu. Turklāt tas bieži vien nav atriebības, bet audzinošu nolūku dēļ. Ja arī tas jūs neapturēs, tad finansiālas sankcijas var pāraugt fiziskā iespaidošanā.

Kā apvainojas Dvīņi


Dvīņi ir pilnīgi neparedzami, t. i., šīs zīmes pārstāvji viegli var apvainoties par joku, kurš vēl vakar viņiem likās ļoti smieklīgs. Turklāt viņi ir ļaunatminīgi, tāpēc viņi kliegs uz jums un atriebsies jums tik ilgi, kamēr jūs būsiet vairākkārt pazemīgi atvainojies Dvīņiem.

Dvīņi uz savu pāridarītāju var arī pacelt roku, neaizdomājoties par sekām. Dusmas viņiem aizmiglo acis un aptumšo prātu, tā ka ar šiem burvīgajiem radījumiem labāk ievērot piesardzību.

Kā apvainojas Vēži

Foto – Shutterstock.com


Vēži ir ļoti emocionāli, tāpēc bieži apvainojas, taču soda nevis pāridarītāju, bet gan sevi. Vienkārši viņi noslēdzas sevī un vienatnē cieš, pārdzīvojot apvainojumu un kārtējo reizi secinot, ka pasaule ir nežēlīga. Tam, kurš ir vainīgs viņu ciešanās, no Vēžu puses tiek tikai pārmetoši skatieni.

Tiesa gan, ja aizvainojums ir pārāk liels, Vēzis var arī atriebties. Šajā gadījumā viņš rīkosies slepeni, izvēlēsies savam nedraugam visnepiemērotāko brīdi un no aizmugures “iedurs dunci mugurā”. Starp citu, šīs zīmes pārstāvji bieži vien priekšroku dod smalkai psiholoģiskai atriebībai.

Kā apvainojas Lauvas

Foto – Shutterstock


Lauvas ir pārlieku patmīlīgi cilvēki, tāpēc viņi apvainojas ar iemeslu un bez tā. Turklāt viņi neslēpj savas emocijas un uzreiz sarīko savam pāridarītājam vētrainu skandālu, pārmetot tam visu, ko vien tas paspējis sastrādāt viņu pazīšanās laikā.

Lauvas nespēj arī savaldīt savu muti un precīzi zina, kā atbildes brīdī aizvainot pāridarītāju tā, ka tas vēl ilgi nespēj atgūties. Ar vārdu sist pa sāpīgo vietu – Lauvu firmas zīme, tā ka nevajag iedomāties, ka viņi ir augstsirdīgi.

Taču ilgstoši kurbulēt dusmas viņi neprot – vienā mirklī uzliesmojot, viņi tikpat ātri atkal atdziest. Un izciestos pāridarījumus viņi pieminēs tikai pēc kārtējā apvainojuma.

Kā apvainojas Jaunava

Ilustratīvs attēls
Foto: Shutterstock


Jaunavas ir samērā sīkumainas, tāpēc ar lielu labpatiku “kolekcionē” apvainojumus un apvainotājus. Viņas nav ļaunatminīgas, taču viņām ir ļoti laba atmiņa. Tā kā viņas ir īsti “pelēkie kardināli”, viņas neatriebsies uzreiz, bet gan atliks šo izklaidi uz vēlāku laiku – tad, kad jūs jau sen būsiet aizmirsis, ka esat aizvainojis šīs zīmes pārstāvi.

Jaunava, izanalizējusi visus ar jūsu eksistenci saistītos jautājumus, dos triecienu jūsu pašai vājākajai vietai, turklāt centīsies to izdarīt ar svešām rokām. Ņemiet vērā, ka gan Jaunavas zīmē dzimušām sievietēm, gan arī vīriešiem ļoti patīk izplatīt tenkas, un tas bieži vien arī kļūst par viņu atriebības ieroci.

Kā apvainojas Svari


Svarus ir ļoti viegli apvainot, viņu noskaņojums jau tā nepārtraukti svārstās no gavilējoša līdz nomāktam, tāpēc jebkurš negatīvs emocionālais satricinājums tiek uztverts ļoti asi. Taču Svari neprot un negrib atriebties.

Uzliesmot, sarīkot skandālu, izraudāties un visiem sūdzēties, kas gatavi ieklausīties, – tas ir vienkārši, bet turēt ļaunu prātu un klusībā atriebties Svari nesāks. Salabst Svari ar lielu labpatiku, jo tas atdod viņiem nepieciešamo dvēseles līdzsvaru, kas ir vitāli svarīgs viņu harmoniskai eksistencei.

Kā apvainojas Skorpioni

Foto – Fotolia


Skorpioni ir apvainošanās un atriebības čempioni. Diezgan bieži par apvainojuma iemeslu kļūst pilnīgi sīkumi un izteicieni, kam citu zīmju pārstāvji nepievērstu pat uzmanību. Atriebības veidus Skorpioni izvēlas galēji netradicionālus.

Viņi var pat mēģināt uzsūtīt lāstus, apavos sabērt stiklus – tas viņiem nešķiet aizliegtais paņēmiens un ar lielu patiku tiek likts lietā. Pat, ja jūsu aizvainotais Skorpions jums laipni smaida, tas nenozīmē, ka viņš jums ir piedevis. Vienkārši atriebība no viņa puses tiks pasniegta ”jau atdzisusi”.

Kā apvainojas Strēlnieki

Gatis Šļūka


Strēlnieki ir augstsirdīgi, sevišķi pret tiem, kurus viņi uzskata par vājākiem nekā paši, bet tādu, viņuprāt, ir lielais vairākums. Tāpēc novest viņus līdz baltkvēlei ir ārkārtīgi grūti, lai gan uz maziem pāridarījumiem Strēlnieki reaģē momentā ar nelielu “kodolsprādzienu”, bet ātri atkal nomierinās.

Nopietnus aizvainojumus viņi var pārdzīvot vēl gadiem ilgi, un būs labāk ,ja viņu pāridarītāji šajā laikā turēsies pa gabalu, jo apvainotais Strēlnieks ne tikai ar labsajūtu atriebjas, bet arī izlej pār savu nelabvēli visu savu sarkasma arsenālu, kurš ir neizsmeļams.

Kā apvainojas Mežāži

Gata Šļūkas zīmējums


Mežāži apzinās savu pārākumu pār citiem, tāpēc viņus nav viegli apvainot. Jūs taču nedusmojaties uz lietu, kas jūs ir samērcējis, vai uz akmeni, kas trāpījies jums ceļā. Visi cilvēki Mežāžiem ir tikai ārējais faktors. Ar viņiem var paspēlēties, viņus vajag izmantot, bet apvainojumi pieder tikai vājajiem.

Lai gan ir personas, kas spēj izvest no pacietības arī Mežāžus – tie ir “pasaules valdnieki”, kas nezin kāpēc viņiem nepievērš uzmanību. Un arī šajā gadījumā Mežāži nesāks atriebties, bet gan darīs visu iespējamo, lai ieinteresētu šos varas īpašniekus.

Kā apvainojas Ūdensvīri

Foto – LETA


Ūdensvīri ir vispārzināmi maksimālisti, tāpēc viņu spriedumi par apkārtējiem vienmēr ir pārlieku kategoriski. Viņi nepiedod aizvainojumus, sevišķi ja tiek aizskarti viņu principi, gods vai cieņa. Tiesa, diez vai viņi sāks atriebties. Viņi vienkārši izzudīs no jūsu uzturēšanās areāla un pārvilks krustu jūsu attiecībām.

Ja gadījumā jūs esat ļoti tuvās attiecībās ar Ūdensvīru vai arī esat tuvs viņa radinieks, kuru viņš neprātīgi mīl, viss var aprobežoties ar vētrainu skandālu, mēnesi ilgu atsvešināšanos un ar kādu oriģinālu “sodu”.

Kā apvainojas Zivis

Arhīva foto
SAISTĪTIE RAKSTI


Zivis ir jūtīgas, emocionālas un ļoti ātri apvainojas. Jebkura pāridarījuma rētas ilgstoši nedzīst viņu sirdīs. Šie cilvēki atkal un atkal savās atmiņās atgriežas nepatīkamajā situācijā, vēlreiz izdzīvojot negatīvās emocijas.

Tomēr diez vai viņi saņemsies atriebties. Maksimums, kas draud aizvainotājam, ir monologs par tēmu “es tev tik daudz laba esmu darījis, bet tu…”. Ja jums ir nozīmīgs šis cilvēks vai arī vienkārši esat nokļuvis viņa ietekmes sfērā, jums paliks kauns, ka esat pāridarījis viņam, un visiem spēkiem centīsieties nolīdzināt savu vainu. Un tieši uz to arī Zivis ļoti cer.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LE
LETA
Ziņas
Latvijā reģistrēta pirmā Covid-19 revakcinācijas epizode 57
10 stundas
LE
LETA
Ziņas
Ar nodokļiem neapliekamo minimumu plāno celt vismaz līdz 400 eiro. Cik naudas paliktu “uz rokas”? 31
21 stundas
MZ
Monika Zīle
Ziņas
Monika Zīle: Gluži kā universālais veļas pulveris izmazgā melnumus, tā “cilvēciskā kļūda” attaisno šobrīd ikvienu varas grēku 65
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Dusmīgs par nesaņemto algu vīrietis ar ekskavatoru sadauza vairākas darba mašīnas 15
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Drosmīgs gailis un kaza izglābj vistu no vanaga nagiem 15
1 diena
Lasīt citas ziņas
IM
Ingrīda Mičāne
Laukos
Karstākajā ražas laikā Sakņu paviljons bēdīgi stāv pustukšs. Uz kurieni “pārcēlies” iecienītais paviljons? 22
5 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
Ap Ziemassvētkiem uzņēmēji saņems “dāvanas” no VID, kas liks rīkoties. Endziņš par nodokļu sistēmas brāķi 15
4 stundas
LE
LETA
Ziņas
VIDEO. Autovadītājam piemēro 360 eiro sodu par braukšanu ar ātrumu 161 km/h 6
3 stundas
LE
LETA
Ziņas
Rastorgujevam diskvalifikācijas dēļ olimpiskās spēles ies secen 5
1 stunda
LA
LA.LV
Veselam
Influencere Beta Beidz: “Jāpalīdz meitenēm, kurām nav paveicies sociālā slāņa loterijā!”
18:46
LE
LETA
Ziņas
Ceturtdien visvairāk ar Covid-19 inficēto konstatē Ogrē un vēl vienā pilsētā
18:39
LA
LA.LV
Ziņas
“Darboties vajag ne tikai rungai, bet arī dialogam.” Kossovičs iepriecināts par vakcinācijas rādītājiem Rīgas skolās 10
2 stundas
LA
LA.LV
Veselam
Influencere Beta Beidz: “Jāpalīdz meitenēm, kurām nav paveicies sociālā slāņa loterijā!”
1 minūte
LA
Latvijas Avīze
Veselam
“Pēc potes gaidījām, kas nu būs, bet vīlāmies.” Ārstniecības augu audzētājs Ivars Geiba par vakcinēšanos pret Covid-19 42
4 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
FOTO. “Cēloņi šādām izmaiņām pagaidām nav zināmi!” Latvijā samazinās susuru populācija 4
2 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Ap 10 000 migrantu slēpjas no karstuma zem tilta uz ASV un Meksikas robežas 3
2 stundas
IE
Ināra Egle
Ziņas
“Sargājot šodien Pav­ļutu, jūs stumjat sevi uz klinti.” Pavļutu kritizē, bet atstāj amatā 54
6 stundas
LE
LETA
Ziņas
Vīķe-Freiberga: Mums plosās pandēmija, slimība skar visus, tomēr daži bezatbildīgi nebaidās spēlēt krievu ruleti 145
7 stundas
LE
LETA
Ziņas
Latvijā reģistrēta pirmā Covid-19 revakcinācijas epizode 57
10 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
“Ko darīt Pavļutam, ja cilvēki negrib vakcinēties – vilkt aiz matiem?!” Bikše par veselības ministra atbildību 62
6 stundas
LE
LETA
Ziņas
Iekļūstot kādā privātmājā, vairākas personas maskās īpaši cietsirdīgi aplaupa sievieti 4
4 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
“Mēs nodarbojamies ar mārketingu un pārpērkam pedagogus.” Direktoru pārsteidz ierēdņu teiktais, ka ar vakancēm neesot problēmu 7
8 stundas
ML
Māra Libeka
Ziņas
Māra Libeka: Veselības ministrija kopā ar valdību mūs neatlaidīgi sagatavo psihoemocionālajam stresam 45
10 stundas
LE
LETA
Ziņas
Pūtīs brāzmains vējš, taču būs saulains. Laika prognoze sestdienai
4 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Vai apakšveļu izmanto spiegošanai? Sieviete pārliecināta, ka krūšturī ievietota izsekošanas ierīce 6
4 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Dusmīgs par nesaņemto algu vīrietis ar ekskavatoru sadauza vairākas darba mašīnas 15
1 diena
PR
Praktiski.lv
Praktiski
Krāsaina, aromātiska un ļoti garšīga: ķirbja krēmzupa ar tīģergarnelēm, ingveru un konjaku 1
1 diena
MZ
Monika Zīle
Ziņas
Monika Zīle: Gluži kā universālais veļas pulveris izmazgā melnumus, tā “cilvēciskā kļūda” attaisno šobrīd ikvienu varas grēku 65
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: šīs dienas gaviļnieki – Vera, Vaira un Vairis 1
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Britu mediji: prinča Viljama sieva Keita Midltone ir ceturtā bērniņa gaidībās? 6
1 diena
AK
Aija Kaukule
Ziņas
Bliezt ar lielgabalu, nevis pašaudīties. Intervija ar režisori un Nacionālā teātra aktrisi Ditu Lūriņu 11
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. Veselības ministrs Daniels Pavļuts kļuvis par dvīņu tēti 2
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Drosmīgs gailis un kaza izglābj vistu no vanaga nagiem 15
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Kaspars Kambala sarīko pamatīgu skandālu, jo sieva bez viņa atļaujas nopirkusi jaunus krēslus 51
1 diena
AG
Andris Grīnbergs
Ziņas
APTAUJA. Vai, jūsuprāt, nevakcinētajiem vajadzētu lielākus ierobežojumus? 169
1 diena