Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Shutterstock

Mieru, tikai mieru – vainīgs horoskops! Kā apvainojas dažādu zodiaka zīmju pārstāvji 16

Kā apvainojas Auni

Foto-Flickr/Philippe Put
LA
LA.LV
Ziņas
Deputāts atklāj, vai pēc 15. novembra vakcinētie iedzīvotāji varēs atgriezties normālā dzīvē 100
14 stundas
LE
LETA
Ziņas
“Valdība ir nelokāma, ka 15.novembrī un attiecīgi 15.decembrī šis vakcinācijas pienākums stāsies spēkā,” brīdina ministrs 93
8 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
“Viņš noteikti nebija pelnījis to, ko viņš saņēma par savu viedokli.” Freimanis par Šimkus ierakstu un ņirgāšanos par pianistu 140
12 stundas
Lasīt citas ziņas


Pilnīgi visu horoskopa zīmju pārstāvji apvainojas, dusmojas un tracinās. Taču katrs no viņiem to dara citādāk. Kāds – no visas savas plašās dvēseles, bet kāds cits – klusiņām un delikāti. Šajā horoskopā uzzināsiet, kā apvainojas katra horoskopa zīme un kā tas ietekmē apkārtējos.

Atgādinām, ka “vistīrākie” zodiaka zīmes pārstāvji ir dzimuši katra mēneša 1. – 18. datumā, bet uz visiem pārējiem iespaidu atstāj vai nu iepriekšējā zodiaka zīme, vai arī nākamā. Tas jāņem vērā, gan sastādot individuālo horoskopu, gan arī lasot vispārīgos zīmes horoskopus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Auni var izlikties, ka viss ir kārtībā, sevišķi tad, ja jūs esat vajadzīgs šīs zodiaka zīmes pārstāvim. Taču, ja aizvainojums jau iet pāri malām, ir divi iespējamie scenāriji. Pirmais – par jums vienkārši aizmirst, izsvītrojot no savas dzīves un pilnīgi pārtraucot ar jums kontaktēties. Otrais – uz pāridarītāju tiek izliets sašutuma vilnis. Auns var “spert ar pakavu, piepūst nāsis un draudēt ar ragiem”. Skats briesmīgs, bet kā likums – nav bīstams. Par spīti niknajam izskatam Auns ātri savaldās un jums piedod.

Kā apvainojas Vērši

Ilustrācija – Gatis Šļūka

Vēršu pacietību var tikai apbrīnot – viņiem nepiemīt sīkumaina apvainošanās, nieku dēļ viņi neuzsprāgst. Vērsis var ilgstoši ar pacietību izturēties pret saviem pāridarītājiem, uzskatot, ka tie nav nemaz cienīgi uz viņa vētraino reakciju. Taču, ja centīsieties pārāk aktīvi kaitināt Vērsi, riskējat iekļūt nopietnās nepatikšanās.

Ja kaut kādā veidā esat atkarīgs no Vērša finansēm, viņš sāks jūs pārmācīt tieši ar jūsu budžeta samazināšanu. Turklāt tas bieži vien nav atriebības, bet audzinošu nolūku dēļ. Ja arī tas jūs neapturēs, tad finansiālas sankcijas var pāraugt fiziskā iespaidošanā.

Kā apvainojas Dvīņi


Dvīņi ir pilnīgi neparedzami, t. i., šīs zīmes pārstāvji viegli var apvainoties par joku, kurš vēl vakar viņiem likās ļoti smieklīgs. Turklāt viņi ir ļaunatminīgi, tāpēc viņi kliegs uz jums un atriebsies jums tik ilgi, kamēr jūs būsiet vairākkārt pazemīgi atvainojies Dvīņiem.

Dvīņi uz savu pāridarītāju var arī pacelt roku, neaizdomājoties par sekām. Dusmas viņiem aizmiglo acis un aptumšo prātu, tā ka ar šiem burvīgajiem radījumiem labāk ievērot piesardzību.

Kā apvainojas Vēži

Foto – Shutterstock.com


Vēži ir ļoti emocionāli, tāpēc bieži apvainojas, taču soda nevis pāridarītāju, bet gan sevi. Vienkārši viņi noslēdzas sevī un vienatnē cieš, pārdzīvojot apvainojumu un kārtējo reizi secinot, ka pasaule ir nežēlīga. Tam, kurš ir vainīgs viņu ciešanās, no Vēžu puses tiek tikai pārmetoši skatieni.

Tiesa gan, ja aizvainojums ir pārāk liels, Vēzis var arī atriebties. Šajā gadījumā viņš rīkosies slepeni, izvēlēsies savam nedraugam visnepiemērotāko brīdi un no aizmugures “iedurs dunci mugurā”. Starp citu, šīs zīmes pārstāvji bieži vien priekšroku dod smalkai psiholoģiskai atriebībai.

Kā apvainojas Lauvas

Foto – Shutterstock


Lauvas ir pārlieku patmīlīgi cilvēki, tāpēc viņi apvainojas ar iemeslu un bez tā. Turklāt viņi neslēpj savas emocijas un uzreiz sarīko savam pāridarītājam vētrainu skandālu, pārmetot tam visu, ko vien tas paspējis sastrādāt viņu pazīšanās laikā.

Lauvas nespēj arī savaldīt savu muti un precīzi zina, kā atbildes brīdī aizvainot pāridarītāju tā, ka tas vēl ilgi nespēj atgūties. Ar vārdu sist pa sāpīgo vietu – Lauvu firmas zīme, tā ka nevajag iedomāties, ka viņi ir augstsirdīgi.

Taču ilgstoši kurbulēt dusmas viņi neprot – vienā mirklī uzliesmojot, viņi tikpat ātri atkal atdziest. Un izciestos pāridarījumus viņi pieminēs tikai pēc kārtējā apvainojuma.

Kā apvainojas Jaunava

Ilustratīvs attēls
Foto: Shutterstock


Jaunavas ir samērā sīkumainas, tāpēc ar lielu labpatiku “kolekcionē” apvainojumus un apvainotājus. Viņas nav ļaunatminīgas, taču viņām ir ļoti laba atmiņa. Tā kā viņas ir īsti “pelēkie kardināli”, viņas neatriebsies uzreiz, bet gan atliks šo izklaidi uz vēlāku laiku – tad, kad jūs jau sen būsiet aizmirsis, ka esat aizvainojis šīs zīmes pārstāvi.

Jaunava, izanalizējusi visus ar jūsu eksistenci saistītos jautājumus, dos triecienu jūsu pašai vājākajai vietai, turklāt centīsies to izdarīt ar svešām rokām. Ņemiet vērā, ka gan Jaunavas zīmē dzimušām sievietēm, gan arī vīriešiem ļoti patīk izplatīt tenkas, un tas bieži vien arī kļūst par viņu atriebības ieroci.

Kā apvainojas Svari


Svarus ir ļoti viegli apvainot, viņu noskaņojums jau tā nepārtraukti svārstās no gavilējoša līdz nomāktam, tāpēc jebkurš negatīvs emocionālais satricinājums tiek uztverts ļoti asi. Taču Svari neprot un negrib atriebties.

Uzliesmot, sarīkot skandālu, izraudāties un visiem sūdzēties, kas gatavi ieklausīties, – tas ir vienkārši, bet turēt ļaunu prātu un klusībā atriebties Svari nesāks. Salabst Svari ar lielu labpatiku, jo tas atdod viņiem nepieciešamo dvēseles līdzsvaru, kas ir vitāli svarīgs viņu harmoniskai eksistencei.

Kā apvainojas Skorpioni

Foto – Fotolia


Skorpioni ir apvainošanās un atriebības čempioni. Diezgan bieži par apvainojuma iemeslu kļūst pilnīgi sīkumi un izteicieni, kam citu zīmju pārstāvji nepievērstu pat uzmanību. Atriebības veidus Skorpioni izvēlas galēji netradicionālus.

Viņi var pat mēģināt uzsūtīt lāstus, apavos sabērt stiklus – tas viņiem nešķiet aizliegtais paņēmiens un ar lielu patiku tiek likts lietā. Pat, ja jūsu aizvainotais Skorpions jums laipni smaida, tas nenozīmē, ka viņš jums ir piedevis. Vienkārši atriebība no viņa puses tiks pasniegta ”jau atdzisusi”.

Kā apvainojas Strēlnieki

Gatis Šļūka


Strēlnieki ir augstsirdīgi, sevišķi pret tiem, kurus viņi uzskata par vājākiem nekā paši, bet tādu, viņuprāt, ir lielais vairākums. Tāpēc novest viņus līdz baltkvēlei ir ārkārtīgi grūti, lai gan uz maziem pāridarījumiem Strēlnieki reaģē momentā ar nelielu “kodolsprādzienu”, bet ātri atkal nomierinās.

Nopietnus aizvainojumus viņi var pārdzīvot vēl gadiem ilgi, un būs labāk ,ja viņu pāridarītāji šajā laikā turēsies pa gabalu, jo apvainotais Strēlnieks ne tikai ar labsajūtu atriebjas, bet arī izlej pār savu nelabvēli visu savu sarkasma arsenālu, kurš ir neizsmeļams.

Kā apvainojas Mežāži

Gata Šļūkas zīmējums


Mežāži apzinās savu pārākumu pār citiem, tāpēc viņus nav viegli apvainot. Jūs taču nedusmojaties uz lietu, kas jūs ir samērcējis, vai uz akmeni, kas trāpījies jums ceļā. Visi cilvēki Mežāžiem ir tikai ārējais faktors. Ar viņiem var paspēlēties, viņus vajag izmantot, bet apvainojumi pieder tikai vājajiem.

Lai gan ir personas, kas spēj izvest no pacietības arī Mežāžus – tie ir “pasaules valdnieki”, kas nezin kāpēc viņiem nepievērš uzmanību. Un arī šajā gadījumā Mežāži nesāks atriebties, bet gan darīs visu iespējamo, lai ieinteresētu šos varas īpašniekus.

Kā apvainojas Ūdensvīri

Foto – LETA


Ūdensvīri ir vispārzināmi maksimālisti, tāpēc viņu spriedumi par apkārtējiem vienmēr ir pārlieku kategoriski. Viņi nepiedod aizvainojumus, sevišķi ja tiek aizskarti viņu principi, gods vai cieņa. Tiesa, diez vai viņi sāks atriebties. Viņi vienkārši izzudīs no jūsu uzturēšanās areāla un pārvilks krustu jūsu attiecībām.

Ja gadījumā jūs esat ļoti tuvās attiecībās ar Ūdensvīru vai arī esat tuvs viņa radinieks, kuru viņš neprātīgi mīl, viss var aprobežoties ar vētrainu skandālu, mēnesi ilgu atsvešināšanos un ar kādu oriģinālu “sodu”.

Kā apvainojas Zivis

Arhīva foto
SAISTĪTIE RAKSTI


Zivis ir jūtīgas, emocionālas un ļoti ātri apvainojas. Jebkura pāridarījuma rētas ilgstoši nedzīst viņu sirdīs. Šie cilvēki atkal un atkal savās atmiņās atgriežas nepatīkamajā situācijā, vēlreiz izdzīvojot negatīvās emocijas.

Tomēr diez vai viņi saņemsies atriebties. Maksimums, kas draud aizvainotājam, ir monologs par tēmu “es tev tik daudz laba esmu darījis, bet tu…”. Ja jums ir nozīmīgs šis cilvēks vai arī vienkārši esat nokļuvis viņa ietekmes sfērā, jums paliks kauns, ka esat pāridarījis viņam, un visiem spēkiem centīsieties nolīdzināt savu vainu. Un tieši uz to arī Zivis ļoti cer.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Ziņas
Deputāts atklāj, vai pēc 15. novembra vakcinētie iedzīvotāji varēs atgriezties normālā dzīvē 100
14 stundas
LE
LETA
Ziņas
“Valdība ir nelokāma, ka 15.novembrī un attiecīgi 15.decembrī šis vakcinācijas pienākums stāsies spēkā,” brīdina ministrs 93
8 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
“Viņš noteikti nebija pelnījis to, ko viņš saņēma par savu viedokli.” Freimanis par Šimkus ierakstu un ņirgāšanos par pianistu 140
12 stundas
EL
Egils Līcītis
Ziņas
Latvijas ļaudis ir aizkaitināti, saniknoti un dusmīgi par varas sastrādāto cīņā ar pandēmiju. Egila Līcīša feļetons 155
20 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. 95 gadus vecās karalienes Elizabetes II pienākumus pārņēmis mazdēls princis Viljams un viņa sieva Keita Midltone 33
1 diena
Lasīt citas ziņas
LL
LETA, LA.lv
Ziņas
“Esmu sarūgtināts,” Pavļuts komentē ārstu lēmumu prasīt viņa demisiju 89
5 stundas
LE
LETA
Ziņas
“Valdība ir nelokāma, ka 15.novembrī un attiecīgi 15.decembrī šis vakcinācijas pienākums stāsies spēkā,” brīdina ministrs 93
8 stundas
LE
LETA
Ziņas
Olimpiskais čempions Melbārdis oficiāli paziņo par karjeras beigām 3
5 stundas
IP
Ilze Pētersone
Stāsti
“Cienīsim arī Latvijas krievu latviešu valodas prasmi un nepāriesim sarunā uz krievu valodu!” aicina Mūrniece
6 stundas
LE
LETA
Ziņas
PVO: Pandēmija ne tuvu nav beigusies 5
22:27
LL
LETA, LA.lv
Ziņas
“Esmu sarūgtināts,” Pavļuts komentē ārstu lēmumu prasīt viņa demisiju 89
22:00
LL
Lilija Limane
Stāsti
Ludzas apriņķa Kārsavas pagasta Novoselki sādžā konstatēta liellopu plaušu sērga 3
21:55
LE
LETA
Ziņas
Latvijas ārstu biedrība pieprasa Pavļuta demisiju 101
6 stundas
LE
LETA
Ziņas
VM jau piektdien plāno valdībai iesniegt pieprasījumu mobilizācijas izsludināšanai 97
10 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
“Viņš noteikti nebija pelnījis to, ko viņš saņēma par savu viedokli.” Freimanis par Šimkus ierakstu un ņirgāšanos par pianistu 140
12 stundas
LE
LETA
Ziņas
Lai iekļūtu ārstniecības iestādē, ikvienam būs jāveic Covid-19 “ātrais tests”. Cik ilgi būs šāda kārtība? 53
12 stundas
PR
Praktiski.lv
Praktiski
Brokoļu un siera pīrāgs: ļoti gardi!
11 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Stāsti
“Ārā latviešus!” Zemākais punkts Latvijas un Polijas attiecībās 2
5 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
“To, ka esmu gejs, apzinājos jau pusaudžu vecumā…”: Rinkēvičs atceras savu publisko “iznākšanu no skapja” 88
14 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
Deputāts atklāj, vai pēc 15. novembra vakcinētie iedzīvotāji varēs atgriezties normālā dzīvē 100
14 stundas
OZ
Olafs Zvejnieks
Ziņas
Prognozē drūmu iznākumu Zaļajam kursam lauksaimniecībā 10
7 stundas
LB
Latvijas Bizness
Ziņas
“Dobeles dzirnavnieks” stiprina pozīcijas un paraksta līgumu ar lietuviešiem
6 stundas
Inita Šteinberga
Praktiski
Ainavu dārzniece: tieši tagad ir īstais laiks stādīt sīpolpuķes
12 stundas
LE
LETA
Ziņas
Rīgas Svētā Pētera baznīcas īpašumtiesības tomēr nodos Rīgas Svētā Pētera baznīcas nodibinājumam 11
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Princis Harijs un Megana Mārkla uzzinot par karalienes veselības stāvokli, Ziemassvētkus plāno svinēt Lielbritānijā 24
12 stundas
AD
Artis Drēziņš
Ziņas
Tiesa attaisno apsūdzētos Varakļānu pacēlāja lietā, kad gāja bojā nepilnus divus gadus vecais Kristaps 14
14 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
Ģirģens: Latvijā ir haoss – paskatās, kas notiek “Twitter” un tad domā, ko darīt 24
15 stundas
VB
Valdis Bērziņš
Ziņas
Vīruss pārņem Austrumeiropu: reģionā atklāta aptuveni piektā daļa no Covid-19 gadījumiem pasaulē 33
18 stundas
EL
Egils Līcītis
Ziņas
Latvijas ļaudis ir aizkaitināti, saniknoti un dusmīgi par varas sastrādāto cīņā ar pandēmiju. Egila Līcīša feļetons 155
20 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
“Vai tiešām bija jānonāk līdz 3000 gadījumiem dienā, lai sāktu domāt?” Rajevskis komentē pašreizējo kovid situāciju Latvijā 103
1 diena
IE
Ināra Egle
Ziņas
Latvija pirmajā vietā? Katastrofālā situācija valstī neliek pārskatīt partijas pozīciju 56
16 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
Ulberte: Skaistumkopšanas pakalpojumi aizies ēnu ekonomikā 58
21 stundas
PR
Praktiski.lv
Praktiski
Sātīgie biezpiena plācenīši ar dārzeņiem
1 diena
Inita Šteinberga
Ziņas
Lai nākamgad āboli būtu bez tārpiem un plūmes nepūtu, jāsāk rosīties jau tagad
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Hosams Abu Meri mājsēdes laikā spiests apgūt jaunas prasmes: sievai atteikt nevar! 60
1 diena
PR
Praktiski.lv
Praktiski
Bļoda ar ūdeni, kvadrāts ar apli, nosvītrots trīsstūris: ko nozīmē daudzie simboli uz apģērbu etiķetēm? 1
12 stundas