“Mums vispār ļoti maz kas pieder šobrīd…” Iedzīvotāji par to, vai vara pieder tautai, kā tas noteikts Satversmē 81

“Būtu jau labi, ja piederētu…” atbildot uz TV24 uzdoto jautājumu, vai vara pieder tautai, kā noteikts Satversmē, saka kāda iedzīvotāja.

Kokteilis
Vai kāda no tām piepildīsies? Vangas 7 prognozes 2026. gadam – gaišreģe pareģojusi jaunas liela mēroga problēmas
Kokteilis
Dzimšanas mēnesis atklāj tavas dvēseles misiju: ko dzīve patiesībā vēlas no tevis
“Kad tika atbīdīti skapīši, tika konstatēts, ka…” Atklāts, ko patiesībā vientuļais pensionārs bija ierīkojis Torņakalna dzīvoklī
Lasīt citas ziņas

Gandrīz visi aptaujātie atzina, ka vara nepieder tautai, bet gan tikai valdībai.

“Mums vispār ļoti maz kas pieder šobrīd,” uzskata kāda sieviete, norādot, ka pat mūsu sociāli tīkli mums nepieder.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Vai tad mēs varam brīvi iet piketēt kādā demonstrācijā? Tas viss jau ir noliegts,” pārdomās dalās kundze, kas uzskata, ka tur arī neko nevar mainīt.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.