Ekrānšāviņš no “Bez Tabu”.

Nakts jaunuzbūvētajā pirtiņā beidzas traģiski 1

Ugunsnelaimē Olaines pusē dzīvību zaudējis 37 gadus vecs vīrietis. Vladimirs, kurš dzīvo netālu no nelaimes vietas mazdārziņu kooperatīvu teritorijā stāsta, – pirmos trokšņus, kas iztraucējuši viņa naktsmieru, viņš sadzirdējis ap pustrijiem naktī.

Reklāma
Reklāma
Uzzini, kura suņu šķirne atbilst tavam dzimšanas datumam – rezultāts pārsteidz daudzus
“Pat bandītiem ir savs goda kodekss…” Apsūdzētais Citskovskis atklāj, kādas tagad ir viņa attiecības ar Kariņu 1
Kaislības ap Stambulas konvenciju nerimstas – skolas anketa ar nebināro dzimumu sadusmo deputāti Liepiņu
Lasīt citas ziņas

Viņš stāsta, ka īpašnieki nekad iepriekš nebija palikuši mazdārziņā pa nakti. Visi gulējuši mājā, bet 37 gadus vecais vīrietis palicis nakšņot jaunuzceltajā pirtiņā. Glābēji pieļauj, ka, iespējams, ugunsgrēks izcēlās no apkures iekārtām.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests lūdz iedzīvotājus padomāt par ugunsdrošību arī savos brīvdienu īpašumos. Viens no vienkāršākajiem un lētākajiem veidiem, kā ugunsgrēka gadījumā samazināt risku cilvēka dzīvībai, ir savus mājokļus aprīkot ar dūmu detektoriem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.