Ralfs Nemiro.
Ralfs Nemiro.
Foto: Evija Trifanova/LETA

Nemiro: “Ļoti nosodu Bikšes izgājienu. Viņš ir Krievijas medijiem iedevis zizli, ko tagad vicināt!” 139

“Jebkurai amatpersonai, īpaši augstākajai valsts amatpersonai ir jāsaprot, ko viņa dara, ko runā un kādas rīcības izpilda,” RīgaTV 24 raidījumā “Nacionālais interešu klubs” saka Ralfs Nemiro, Saeimas Tautsaimniecības komisijas priekšsēdētājs, bijušais ekonomikas ministrs (KPV LV).

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 3
7 dārzeņi, kas palīdz atbrīvoties no taukiem vidukļa zonā, ja tos patērē katru dienu
Lasīt citas ziņas

“Es ļoti nosodīšu Bikšes kunga izgājienu, tas ir, manuprāt, pilnībā nepieņemams, lai gan viņš ir mans kolēģis un es cienu viņa darbu Saeimā, bet kaut ko tādu izteikt – nolaupīt un aicināt…

Cilvēki pēc tam tulko šo tekstu dažādos citos medijos un vai tas bija joks, vai tur bija daļa joka, vai aģitēts vēstījums uz kaut ko reālu – to vaļ ļoti notraktēt.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šobrīd mēs esam devuši vienkārši medijiem Krievijā, Baltkrievijā un citās valstīs zizli, ar kuru kratīti visu laiku un teikt “paskat, ko izdarīja jūsu Saeimas deputāts”,” viņš uzskata.

Arī Staķa Baltkrievijas karoga mainīšanā viņš saredz drīzāk zaudējumus, nekā ieguvumus.

“Tagad notiek visa šī dubļu liešana virsū Rīgai, tomēr sportu nevajag jaukt iekšā politikā. Tas ir jautājums, ko var risināt caur diplomātiskiem kanāliem! Tā vienkārši atnākt, noplēst karogu – tas tomēr ir simbols!”

Viņš norāda, ka čempionātā spēlē arī hokejisti, kuri dzimuši pēc 1995. gada, tātad visu mūžu ar šo karogu dzīvojuši un tā noņemšana var viņus personīgi aizskart.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.