Ilva Milzarāja

Neskatoties uz darbinieku neapmierinātību, Milzarāja kļūst par LR 2 vadītāja pienākumu izpildītāju 0

Par Latvijas Radio 2 vadītāja pienākumu izpildītāju kļūs esošā “pieci.lv” vadītāja Ilva Milzarāja, aģentūra LETA noskaidroja Latvijas Radio.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 20
“Piedodiet, bet mājās jūs netiksiet!” Ukraina skaidro pavisam reālos frontes sabrukšanas iemeslus 85
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 67
Lasīt citas ziņas

Ņemot vērā, ka jau šīs nedēļas beigās darbu Latvijas radio 2 atstās ilggadējais šīs programmas direktors Armīns Ronis, Latvijas Radio bija nepieciešams meklēt jaunu šī radio kanāla vadītāju. Par vadītāja pienākumu izpildītāju no nākamās nedēļas kļūs Milzarāja.

Latvijas Radio pārstāve Indra Zomerovska aģentūrai LETA skaidroja, ka

CITI ŠOBRĪD LASA
Milzarāja, apvienojot administratīvos resursus, turpmāk vadīs abus Latvijas Radio radniecīgos mūzikas kanālus.

Vienlaikus Latvijas Radio 2 plānots iecelt galveno satura redaktoru, šim amatam virzot bijušo šī radio kanāla programmu vadītāju, pašreizējo multimediju galveno redaktoru Kasparu Mauriņu. Savukārt Latvijas Radio 2 galvenā mūzikas redaktora amatā darbu turpinās Roberts Buivids.

Latvijas Radio valdes locekle programmu attīstības jautājumos Sanita Dika-Bokmeldere skaidroja, ka, domājot par Latvijas Radio 2 vadītāja pienākumu izpildītāju, vispirms notikusi lūkošanās iekšējo resursu virzienā.

“Abu Latvijas Radio mūzikas kanālu – Latvijas Radio 2 un “pieci.lv” – grupēšana zem viena administratīva vadītāja ir likumsakarīga, jo abos kanālos plaši pārstāvēta ir tieši latviešu mūzika. Esam pārliecināti, ka pārmaiņas ienesīs jaunas un pozitīvas vēsmas Latvijas Radio 2 skanējumā, kā arī veidos ciešāku saturisko sadarbību ar “pieci.lv,” skaidroja Dika-Bokmeldere.

Vienlaikus Milzarājas darbu “pieci.lv” vadībā kritizējuši šī kanāla darbinieki.

Latvijas Radio darbinieku arodbiedrības vadītāja Mudīte Paegle aģentūrai LETA apstiprināja, ka pie Latvijas Radio valdes, arodbiedrības un radio personāldaļas vērsušies vairāki “pieci.lv” programmu vadītāji, izsakot kritiku par Milzarājas vadības stilu.

Pēc Paegles vārdiem, process, kas saistīts ar darbinieku neapmierinātību ar Milzarājas darbu, turpinoties jau kādu laiku.

Viens no vēstules parakstītājiem ir radio programmu vadītājs Toms Grēviņš, kurš gan atteicās sīkāk komentēt vēstules tapšanas iemeslus.

Viņš tikai norādīja, ka “tie ir iekšējas dabas jautājumi”, kas galvenokārt saistīti ar iekšējās kārtības noteikumu neievērošanu.

Milzarāja darbu “pieci.lv” programmas direktores amatā sāka 2017.gada novembra beigās.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.