foto: AFP/LETA

Nokrāso ģērbtuvi rozā krāsā, lai mazinātu pretinieku agresivitāti 0

Lai mazinātu pretinieku testosterona līmeni, Anglijas pēc spēka otrās futbola līgas – “Championship” – klubs Noridžas “City” sava mājas stadiona pretinieku ģērbtuvi nokrāsojusi rozā krāsā.

Kokteilis
2026. gada upuri: šīs zodiaka zīmes saņems skarbu mācību no likteņa
Apstiprināts galējais prāmja “Estonia” katastrofas cēlonis. Tas ir negaidīts 24
Eiropa ir brīdināta! Krievijas “Pastardienas radio” pārraida 15 šifrētus ziņojumus; pieminēta arī Latvija 90
Lasīt citas ziņas

Šādu faktu kluba fanu forumā atklājis Noridžas “City” sporta direktors Stjuarts Vēbers, norādot, ka viesu ģērbtuves nokrāsotas “dziļi rozā” krāsā.

Šī krāsa tiek izmantota cietumos ASV, lai mazinātu ieslodzīto agresivitāti un vairotu empātiju.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savulaik šāda taktika tika izmantota arī koledžu amerikāņu futbolā. Tiek uzskatīts, ka šāda rīcība bijusi tik iedarbīga, ka to nolemts aizliegt.

Tikmēr Noridžas kluba ģērbtuve ir baltā krāsā ar vairākiem motivējošiem uzrakstiem.

Noridžas klubs ar šādu paņēmienu cer uzlabot savas izredzes uz atgriešanos Anglijas premjerlīgā, kur tas spēlējis vairākkārt, tomēr iepriekšējā sezonā “Championship” turnīrā tam nācās samierināties tikai ar 14.vietu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.