Foto – LETA

Normunds Skauģis par elektrības cenu pieaugumu: “Tas ir jāpārliek uz pircēju pleciem” 184

Normunds Skauģis, uzņēmējs, maizes ceptuves “Lāči” dibinātājs, TV 24 raidījumā “Naudas cena” atklājis, cik lielā mērā šobrīd palielinājušies viņa vadītā uzņēmuma izdevumi par elektrību un kā tam visam atrast naudu.

Reklāma
Reklāma
“Tas ir beigu sākums! Melni mākoņi dosies tur, kur lec saule!” Nostradama prognoze 2025. gadam 20
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
“Jūs aizbraucāt, bet kaut ko šeit uz ēdamgalda aizmirsāt!” – kempingā paviesojušies “sivēni”? 78
Lasīt citas ziņas

“Mūs ļoti nopietni skar šie izmaksu pieaugumi, un galvenokārt tas ir elektrībā, jo bez elektrības arī mēs nevaram iztikt, mums ir aŗi krāsnis, kuras mēs darbinām ar elektrību, jo elektrība agrāk bija vislabāk regulējamais resurss, ar kuru var izcept viskvalitatīvāko produkcciju,” saka N.Skauģis.

“Kopumā runājot, stāvoklis ir ļoti nopietns, jo, skatoties no šodienas uz priekšu, gada izteiksmē, mums sadārdzinājums būs par visiem resursiem ar cenu pieaugumu apmēram 250 tūkstoši eiro.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā atklāj uzņēmējs, elektrības rēķins ir pieaudzis vairākas reizes – aptuveni par 10-20 tūkstošiem eiro mēnesī.

Kur tam visam atrast naudu? “Tas ir jāpārliek uz pircēju pleciem, un jāsamazina investīcijas attīstībā, kaut kādi attīstības projekti arī personālā, kas bija plānoti. Ekonomējam visur, kur varam ekonomēt.”

Projektu “Naudas cena” finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījuma “Naudas cena” saturu atbild AS “TV Latvija”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.