Ogres mērs Helmanis: Saeimas deputāti nav uzbūvējuši žogu – izvērtējiet, lūdzu, kas pie tā ir vainīgs 25

Viesojoties TV24 raidijumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu”, Ogres mērs (NA) Egils Helmanis izteicās, ka tā vietā, lai Saeimas deputāti uztrauktos un domātu, kā izvērtēt pašvaldību darbu, viņiem labāk vajadzētu tikt galā ar savu uzdevumu, kuru viņi nav izpildījuši – žoga būvēšanu.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 30
TV24
“Ukraiņi atraduši alternatīvu ATACMS raķetēm,” atklāj NBS majors Slaidiņš
“Ceru, ka nepiečurāja jums mašīnu!” Cilvēki “sadodas rokās”, sniedzot palīdzību ceļmalā gulošam vīram, taču mediķi ir jāgaida pārāk ilgi 80
Lasīt citas ziņas

Egils Helmanis raidījumā ar šādu vēstījumu vērsās pie Saeimas: “Mums ir būtiski saprast to, ka Ukrainas karš ir arī mūsu karš. Ja Ukraina ātri kristu un nepretotos, tad mēs varētu būt nākošie, jo mēs esam krievu propagandā, no turienes mēs nekur neesam pazuduši. Un propaganda nosaka tos savus mērķus.

Mums uz to jāskatās pavisam nopietni, tāpēc Saeimas deputātiem nebūtu jāuztraucas un jādomā, kā izvērtēt pašvaldības, kad par pāris mēnešiem, kāda pašvaldība nokavējusi kaut kādu plānu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņiem pašiem ir savs uzdevums – viņi nav uzbūvējuši žogu. Izvērtējiet, lūdzu, kas pie tā ir vainīgs, kas pie tā atbildīgs un kāpēc žoga joprojām nav. Un pasakiet datumu, kad tas būs. Ja jūs to izvērtēsiet, ja jūs ar to tiksiet galā, tad jūs varat tālāk uzrunāt pašvaldības un runāt par pašvaldībām, un to atbildību.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.