Okupācijas vara nodarbojas ar reiderismu pret Luhanskas apgabala zemniekiem 18

Krievu okupanti Ukrainā Luhanskas apgabala zemniekiem atņēmuši 70 000 tonnu jaunās ražas labības un to aizveduši, piektdien pavēstīja apgabala kara administrācijas vadītājs Serhijs Haidajs.

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
Vācu policijas auto Latgalē satrauc iedzīvotājus – kas īsti notiek? 2
Receptes
Kuru zivi nedrīkst ēst kopā ar ādu: eksperts nosauc sugas un brīdina par sekām
“Oficiāli neviens neko neaizliedz.” Krievijā strauji izdziest viena no sievietes galvenajām pamattiesībām
Lasīt citas ziņas

“Tāpēc agrārās jomas pārstāvjiem nav palicis ražas realizācijai un līdz ar to arī līdzekļu, lai norēķinātos ar iedzīvotājiem par pajām. Reģiona fermeri, pat trūkstot tehnikas vienību lielākajai daļai, ko krievi nozaga vēl pavasarī, jūlija ražu novāca optimālā laikā,” ziņapmaiņas platformā “Telegram” skaidroja gubernators.

Divi spēcīgākie Luhanskas apgabala uzņēmumi “Nibulon” un “Ahroton” teju pabeiguši ražas novākšanu, tomēr labību “nacionalizējis” kāds Kubaņas uzņēmums.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Atbilstoši operatīvajiem datiem jau izvestas 70 000 tonnu jaunās ražas labības,” norādīja Haidajs.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.