Publicitātes foto

Paaugstinātas drošības apstākļos Rīgas lidostā atgriezies “airBaltic” reiss Rīga-Helsinki 0

Nacionālās lidsabiedrības “airBaltic” reiss Rīga-Helsinki (BT301) tehnisku problēmu dēļ šodien atgriezās Rīgas lidostā, aģentūrai LETA apstiprināja VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga”” pārstāve Laura Karnīte.

Kokteilis
Ko vilkt mugurā, sagaidot Ugunīgā Zirga gadu? Padomi katrai zodiaka zīmei, lai piesaistītu veiksmi un harmoniju
Veselam
Gastroenterologs Vilkoite: Ja burciņā ir pelējuma virskārta, tad viss burciņas saturs ir sabojāts
“Viens no rupjākajiem pārkāpumiem šajā gadījumā ir…” Advokāts izanalizējis Raimonda Paula Dziesmu svētku rīkošanu no tiesību prizmas
Lasīt citas ziņas

Lidosta saņēmusi informāciju, ka lidmašīnai ir tehniskas problēmas, un tā atbilstoši drošības prasībām sagaidīta paaugstinātas drošības apstākļos.

Lidmašīna no lidostas “Rīga” izlidoja plkst.14.55.

CITI ŠOBRĪD LASA

Informācija mājaslapā “Flightradar” liecina, ka lidmašīna mazāk nekā pusstundu pēc pacelšanās virs Igaunijas teritorijas strauji samazināja lidojuma augstumu un pagriezās atpakaļceļam uz Rīgu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.