Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto: Atis Jansons

Par 12,1 miljonu eiro pārbūvēs autoceļa posmu no Ventspils līdz pagriezienam uz Zirām 0

Ir izsludināts šajā plānošanas periodā pēdējais iepirkums ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu, portāls “LA.lv” uzzināja uzņēmumā VAS “Latvijas Valsts ceļi”.

Reklāma
Reklāma
7 lietas, ko gudri cilvēki par sevi nekad nesaka
“Izgāju cauri ellei!” Divu bērnu mamma atvadās no bērniem un tikai pēc ķīmijterapijas uzzina, ka nekad nav bijusi slima 4
Raksturs un liktenis pēc dzimšanas datuma: pārsteidzoši precīzs raksturojums 6
Lasīt citas ziņas

Tie ir autoceļa Ventspils–Kuldīga–Saldus (P108) pārbūves darbi posmā no Ventspils līdz pagriezienam uz Zirām.

Šajā posmā vietām paredz pilnībā nomainīt ceļa segas pamata slāņus, bet vietām tos pastiprinās. Segumu veidos divas kārtas asfalta. Ceļam uzlabos ūdens novades sistēmu un atjaunos sabiedriskā transporta pieturvietas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Paredzamās būvdarbu izmaksas ir ap 10 miljoniem eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN). Summa ar PVN varētu sasniegt 12,1 miljonu eiro. Pretendentiem jāpiesakās līdz 2019. gada 9. janvārim.

Kopumā šajā plānošanas periodā Kohēzijas fonda līdzfinansējums valsts autoceļiem ir 256,9 miljoni eiro, bet no ERAF – 277 miljoni eiro.

Savukārt 2018. gadā kopējais finansējums valsts autoceļiem, ieskaitot ziemas un vasaras uzturēšanas darbus, ir 285 miljoni eiro, no tiem 102 miljoni eiro – Eiropas Savienības fondu finansējums un 183 miljoni eiro – valsts budžeta finansējums.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.