Foto: LETA

Pārgalvība izraisa smagu avāriju ar vienu bojāgājušo un vairākiem cietušajiem 0

Pievieno LA.LV

Netālu no Rīgas šorīt smagā ceļu satiksmes negadījumā viens cilvēks gājis bojā, bet vairāki cietuši, informēja Valsts policijā.

7 vienkārši ieradumi, kas palīdzēs izvairīties no atpazīstamā “veca cilvēka” aromāta
TV24
“Beidzam bļaut, ka Latvijā ir bezmaksas izglītība un medicīna. Nav!” Cipruss par pieredzi ar meitas skolu
Kokteilis
Visi Sipeniecei jautā, kas noticis ar viņas veselību. Beidzot radio personība atklāj patiesību
Lasīt citas ziņas

Negadījums notika ap plkst.7.30 uz šosejas Rīga-Ērgļi, kad automašīnas “Citroen” vadītājs veica pārgalvīgu apdzīšanas manevru un, iebraucot pretējā braukšanas joslā, sadūrās ar mikroautobusu “Peugeot”.

Negadījumā cieta 1977.gadā dzimušais “Citroen” vadītājs un gāja bojā viņa 1940.gadā dzimušais pasažieris – tēvs. Traumas guva arī mikroautobusa vadītājs un viņa pasažiere.

CITI ŠOBRĪD LASA

Precīzus negadījuma apstākļus izmeklētāji noskaidros izmeklēšanā, bet šobrīd ir skaidrs, ka ir veikts pārgalvīgs apdzīšanas manevrs un tāpat ir aizdomas, ka “Citroen” vadītājs atradies reibumā, jo pēc medicīniskās palīdzības saņemšanas viņš mēģināja bēgt, taču policisti viņu aizturēja.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.