Reklāmraksti

Pārvērt savu iemīļotāko datorspēli realitātē – izveido lāzerpeintbola komandu ar draugiem0

Publicitātes foto

Vai katru dienu pavadāt vairākas stundas pie datora, spēlējot savu iemīļotāko datorspēli? Vai esat aizdomājis par to, ka datorspēli iespējams pārvērst realitātē? Jā, tagad tas ir iespējams – izveidojiet lāzerpeintbola komandu ar draugiem!

Lūk, daži iemesli, kādēļ Jums vajadzētu izmantot šādu iespēju.

Lāzerpeintbols ir drošs

Lāzerpeintbola spēlē pretinieki šauj viens pa otru ar speciāli konstruētiem ieročiem, kas raida infrasarkano lāzera staru. Lai gan pēc nosaukuma varētu šķist citādāk, lāzerpeintbola spēlē netiek izmantoti lāzeri – tie varētu kaitēt cilvēka veselībai, īpaši redzei un ādai.

Spēles princips ir pavisam vienkāršs – kad sensors pieskaras pretiniekam, tas nozīmē, ka esat trāpījis un atrodaties par soli tuvāk uzvarai. Šie infrasarkanie lāzera staru sensori ir pilnīgi nekaitīgi un spēles laikā neviens netiek ievainots. Atšķirībā no peintbola, spēlējot lāzerpeintbolu, nav pat nepieciešams valkāt aizargķiveri vai citus aizsargmehānismus.

Lāzerpeintbols novērš iespējamās veselības problēmas

Ja Jūs katru dienu pavadāt vairākas stundas pie datora, lai spēlētu savu iemīļotāko datorspēli, Jūs varat radīt sev neatgriezeniskas veselības problēmas, kā mugurkaula deformāciju, redzes pasliktināšanos, u.c. Šajā gadījumā lāzerpeintbols var būt Jūsu glābiņš – varat izvairīties no iespējamajām veselības problēmām, neatsakoties no iemīļotās spēles, un vienlaicīgi aktīvi pavadot savu brīvo laiku.

Lāzerpeintbols rada ideālu kombināciju starp fiziskām aktivitātēm un izklaidi. Būtībā, kad Jūs pārvietojaties pa spēles laukumu, dzenoties pakaļ ienaidniekiem, lai to nošautu, Jūs veicat kardio vingrinājumus, kas uzlabo Jūsu ķermeņa veselību, padara Jūs fiziski stiprāku un izturīgāku.

Lāzerpeintbolā iespējams iegūt jaunus draugus, attīstīt personību

Tie, kas kopīgi spēlē lāzerpeintbolu, ir ienaidnieki tikai spēles laikā – pēc tam nekas neattur pretiniekus kļūt par draugiem. Būtībā, jo biežāk spēlēsiet lāzerpeintbolu un kontaktēsieties ar komandas biedriem un pretiniekiem, jo kļūsiet draudzīgāks, atvērtāks, viltīgāks un ilgtermiņā arī pašpārliecinātāks. Tas turpmāk var noderēt ne tikai spēles laukumā, bet arī dažādās dzīves situācijās kopumā.

Lieliska vieta, kur uzsākt savu lāzerpeintbola prasmju pilnveidošanu ir laser tag Bauskas ielā – izmēģiniet!

Lāzerpeintbols uzlabo dažādas prasmes

Lāzerpeintbola laukumā Jūs varat iemācīties, kā būt noderīgam komandas spēlētājam un kā sadarboties ar citiem, lai sasniegtu kopīgu mērķi. Ilgākā laika posmā lāzerpeintbols māca domāt ne tikai par sevi, bet arī par citiem jeb mudina nekļūt Jūs par egoistu.
Tāpat tas uzlabo Jūsu sadarbības un stratēģiskās domāšanas prasmes, un šīs prasmes turpmāk var noderēt gan darba vietā, gan ģimenes dzīvē.

Lāzerpeintbols ir piemērots ikvienam

Kamēr citās spēlēs starp komandas biedriem pastāv zināma fiziskās aktivitātes pakāpes atšķirība, lāzerpeintbols cilvēkus nešķiro – tas ir piemērots ikvienam! Spēlētāju un komandas salidētība ir garantēta, spēlējot lāzerpeintbolu.

Šī spēle piemērota jebkura vecuma, dzimuma vai profesijas pārstāvjiem. To var spēlēt gan svešinieki, gan draugi, kolēģi, ģimenes locekļi, klases biedri, utt.

Atšķirībā no datorspēles, reāla lāzerpeintbola spēle ir lielisks rīks, kā saliedēt atšķirīgus cilvēkus, radot apstākļus, kuros tiem jādomā vienādi un jāsasniedz viens mērķis – uzvara.

Lāzerpeintbols ir pilns ar pārsteigumiem

Datorspēle nepiedāvā neko unikālu – vienas un tās pašas darbības, viens un tas pats gala rezultāts. Savukārt lāzerpeintbola spēlē nav iespējams divas reizes piedzīvot vienu un to pašu – tā ir pilna ar pārteigumiem!

Spēlētājiem, kas vēlas eksperimentēt, pieejami vairāki spēles veidi, atkarībā no tiem mainās spēles uzdevums un dalībnieku kopējais mērķis.

Izveidojiet lāzerpeintbola komandu ar draugiem un izmēģiniet savus spēkus, apmeklējot vienu no labākajiem lāzerpeintbola spēļu centriem Rīgā. Uzzināt vairāk var mūsu mājaslapā – laserdog.lv.

LA.lv
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Mācības no mājām: svarīgākais attālinātajā izglītības procesā
6 dienas
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Atjaunošanās un pamatvērtību laiks!
26. Marts, 2020
LA
LA.LV
Reklāmraksti
Kā lietderīgi pavadīt laiku mājās ar bērniem?
24. Marts, 2020

Lasītākie

SK
Skaties.lv
Latvijā
Levits: Mediji noteikti pieder pie stratēģiskajām nozarēm. Tāpat kā policija, robežsargi, medicīnas sistēma
7 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Politika epidēmijas laikā: neskatoties uz partiju ķildām, Kariņš un Levits tic valdības stabilitātei
6 stundas
SK
Skaties.lv
Ekonomika
Darbu Covid-19 izraisītās krīzes dēļ zaudējuši vairāki tūkstoši cilvēku. Bezdarbniekos arī bijušie RD deputāti
8 stundas
SK
Skaties.lv
Veselam
Raidījums: Reģionālās slimnīcas nav gatavas Covid-19 pandēmijai
8 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Latvijā modelē Covid-19 attīstības scenārijus. Ko māca pasaules pieredze?
7 stundas