Pensionāre guvusi smagas traumas, pļaujot zāli ar elektrisko pļaujmašīnu 0

Vidzemes reģionā pensionāre, darbojoties ar elektrisko zāles pļaujmašīnu, guvusi nopietnas traumas, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Sanita Malēja.

Reklāma
Reklāma
Mājas
Māju apsēdušas peles? 15 smaržas, kuras šie grauzēji vienkārši nespēj paciest
Kokteilis
Īpaša enerģija: 4 dzimšanas datumi, kas sevī ietver gudrību no iepriekšējām dzīvēm
Paciente ar sūdzībām par galvassāpēm vēršas vairākās slimnīcās, taču pretī saņem vien nievājošu attieksmi – kā vēlāk izrādās, viņai diagnosticēta nopietna slimība
Lasīt citas ziņas

79 gadus vecā sieviete slimnīcā nogādāta gan ar elektrotraumu, gan rokas lūzumu.

48 gadus vecam vīrietim savukārt uzkritusi siena prese, un cietušais nogādāts pie mikroķirurgiem ar plēstu brūci plaukstā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Zemgalē 55 gadus veca sieviete kritusi no siena vezuma un nogādāta slimnīcā ar aizdomām par mugurkaula jostas daļas skriemeļu bojājumiem.

Rīgas reģionā vīrietis alkohola reibumā smēķējis uz palodzes un izkritis pa logu no otrā stāva, tādējādi gūstot galvas un mugurkaula traumas.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.