Foto: SHUTTERSTOCK

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli” 74

Krievijā netālu no Ukrainas robežas izveidojies milzīgs krāteris, ko apmulsušie vietējie iedzīvotāji ir nodēvējuši par “portālu uz pazemes pasauli”, raksta izdevums The Sun.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
TV24
“Tā pircēja veikalā nevar pateikt pat vienu vārdu latviski!” Deputāte norāda uz lielu kļūdu, kas tika pieļauta 90.gados
Lasīt citas ziņas

Dziļā bedre izveidojusies kukurūzas laukā Krievijas kalnraču pilsētā Gukovo, Rostovas apgabalā. Vietējie iedzīvotāji domā, ka krāteri radījusi sabrukusi raktuvju šahta. Taču pilsētas administrācija apgalvo, ka zem krātera nav bijušas raktuves.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kāds aculiecinieks šo krāteri nodēvējis par plaisu “portālu uz pazemes pasauli”, bet cits to nosauca par “ieskrūvētu citplanētiešu bāzi”.

Vēl viena teorija, kas cirkulē sociālajos plašsaziņas līdzekļos, ir tāda, ka krāteri radījusi milzīga Krievijas raķete, kas nogāzusies virs šahtas.

Kāds vietējais iedzīvotājs drīz pēc tam, kad dīvainā bedre bija parādījusies, to nofilmēja, sakot, ka viņam bija pavēlēts to aizpildīt.

Citas teorijas liecina, ka bedre radusies “melnā zelta” raktuvē – neoficiālā šahtā, kas tika izmantota ogļu ieguvei.

Līdztekus visām teorijām daudzi pauda bažas par bedri, jo tuvākās dzīvojamās ēkas atrodas tikai dažu simtu metru attālumā, un tās varētu būt neaizsargātas pret šādiem zemes nogruvumiem.

Šī nav pirmā reize, kad Krievijā pēkšņi parādās bedre. Jau 2014. gadā uz Jamalas pussalu Krievijas ziemeļos tika nosūtītas speciālistu pētnieku grupas, kad 30 km attālumā no Bovanenkovo gāzes atradnes parādījās 80 m dziļa bedre.

Tajā pašā gadā Soļikamskā tika appludināta korporācijas “Uralkali” apsaimniekotā raktuve, radot 30 m lielu krāteri. Tikai 10 mēnešus vēlāk tas pats krāteris bija četrkāršojies un sasniedza 120 m augstumu.

Krāteri ir sākuši parādīties arvien biežāk Putina kara pret Ukrainu rezultātā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.