Deputāts: Pieļauju, ka varam sasniegt brīdi, kad vispār aizklapēsim robežu ar Krieviju 166

Runājot par Krievijas graudu importa aizliegumu, TV24 raidījumā “Kārtības rullis” Saeimas deputāts Rihards Kols pieļāva, ka varam sasniegt tādu brīdi, kad pilnībā slēgsim robežu ar Krieviju gan tranzītam, gan cilvēku kustībai.

Reklāma
Reklāma
7 dārzeņi, kas palīdz atbrīvoties no taukiem vidukļa zonā, ja tos patērē katru dienu
Putina draudi iebrukt Baltijā un izraisīt Eiropā jaunu karu ir jāuztver nopietni, brīdina bijušais ASV armijas ģenerālis 164
Klusā okeāna ūdeņos atklāta būtne, kuras dzīves ilgums ir cilvēka prātam neaptverams
Lasīt citas ziņas

Deputāts uzsver, ka tagad aktuāls ir graudu jautājums, taču, piemēram, pēc diviem, trim mēnešiem var parādīties cita joma.

Viņš atgādina, ka Baltijas valstis bija pirmās, kuras aicināja pārtraukt aviopārvadājumus ar Krieviju.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Mēs bijām tie, kas teica, ka gaisa satiksme ar Krieviju ir pilnībā jāaptur,” deputāts norāda, piebilstot, ka arī šī lēmuma pieņemšana prasīja kādu laiku, jo ne jau visi tam uzreiz piekrita.

Viņaprāt, kritiskā brīdī Baltijas valstis kopā ar Poliju, ar Somiju, var aizslēgt vispār robežu ar Krieviju ne tikai tranzītam, bet arī cilvēku kustībai.

Deputāts akcentē, ka Eiropa, neskatoties uz notikumiem Ukrainā, nespēj pacelt savu aizsardzības industriju, kamēr Krievija ir pārgrupējusies uz kara ekonomiku, kur praktiski visas rūpnīcas strādā 24 stundas diennaktī.

Arī mēs tajā sniedzam savu artavu, iegādājoties Krievijas preces.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.