Foto: Pixabay

Ilgās maltītes restorānā 0

ASV restorānos maltītes bieži ir ātras, un viesmīļi  parasti steidzina apmeklētājus pamest iestādi, atnesot rēķinu. Tikmēr vairums eiropiešu izbauda nesteidzīgas vakariņas, kas pašas par sevi ir vesels pasākums.

Alkohola lietošana sabiedriskās vietās

Daudzviet Eiropā ir arī daudz liberālāka attieksme pret alkohola lietošanu sabiedriskās vietās. Dzērienus drīkst lietot arī uz ielas, kas ASV parasti ir aizliegts. Turklāt alu var nopirkt pat kinoteātros un “McDonald’s”!

Alus var būt lētāks par ūdeni

Dažās Eiropas pilsētās, piemēram, Prāgā, alus var būt lētāks nekā ūdens.

Braukšanas kultūra

Dažās Eiropas valstīs, piemēram, Itālijā vai Rumānijā, braukšanas kultūra var krasi atšķirties no standartizētajiem ASV noteikumiem Gan distance starp automašīnām, gan signalizēšanas biežums — tas viss var pamatīgi pārsteigt amerikāņu autovadītāju.

Reklāma
Reklāma
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.