Politiķis Arvils Ašeradens par gaidāmo nodokļu reformu: “Ir daudz uzņēmēju, kas nav uzskatījuši nodokļu maksāšanu par nepieciešamu.” 91

RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs” par gaidāmajām sociālo iemaksu nodokļu izmaiņām savu viedokli atklāja 13. Saeimas deputāts, Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētājs Arvils Ašeradens. Viņš ir pārliecināts, ka plānotās reformas ir bijušas nepieciešamas.

Kļūdas, kas var maksāt ļoti dārgi! 14 lietas, ko nekad nedarīt, ja dzīvo viens 16
Veselam
Nekavējoties izmetiet: 10 neveselīgākie pārtikas produkti jūsu ledusskapī
Necenties dzīvot tā, it kā tev būtu 40: sešas lietas, kuras nevajadzētu darīt, sasniedzot 60 gadu vecuma slieksni
Lasīt citas ziņas

“Tā ir ļoti kompleksa bilde. Es gribu teikt, ka šim te tirgus segmentam ir jāsakārtojas. Es nedomāju, ka visu var noprognozēt pirms tam. Tas process ir sācies. Oktobrī veidosies pirmie dati un tad konkrētie segmenti tiks risināti. Realitāte ir tāda, kāda ir – tirgum ir jāmainās! Nevar būt tā, ka pāri par 100 000 cilvēku ir bez sociālā nodrošinājuma!” – viņš skaidroja.

“Drīzāk ir tā, ka ir daudz uzņēmēju, kas nav uzskatījuši nodokļu maksāšanu par nepieciešamu. Liela daļa tāda ir. Beidzot, es ceru, ka cilvēks, kas strādā varēs arī atļauties slimot un justies drošāk!” – viņš sacīja.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.