Prezidenta izbrauciens ar riteni pārvērties Daugavā ieslīdējušas jaunietes glābšanas misijā 122

Vakar pie Rīgas HES aizsargdambja kādai jaunietei, kura bija ieslīdējusi Daugavā un vairs netika atpakaļ, ļoti paveicās, ka tieši tobrīd ar riteni garām brauca Latvijas prezidents Edgars Rinkēvičs kopā ar Militārās policijas apsardzes karavīriem. Viņš sociālajos tīklos padalījies ar pieredzēto.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 64
Ķīnieši ir sašutuši, jo Putina sabiedrotais sola “pakļaut” Krievijas kaimiņus
Bārmeņi atklāj, kurus dzērienus nekad nevajadzētu pasūtīt “pīķa stundās”
Lasīt citas ziņas

“Mīļie draugi, lielisks laiks un saule, bet būsim uzmanīgi. Ievērosim zīmes, kas brīdina par bīstamību un aicina piesargāties! Šodien pie Rīgas HES aizsargdambja kāda jauniete, gribot atvēsināties, nejauši ieslīdēja ūdenī un saviem spēkiem vairs netika atpakaļ. Labi, ka sagadīšanās dēļ braucām garām ar riteņiem, un Militārās policijas apsardzes karavīri varēja viņai palīdzēt,” prezidents pastāsta par bīstamo situāciju, kas bija izveidojusies.

“Paldies viņiem, es pat acis nepaspēju kārtīgi nomirkšķināt, kad viss jau bija beidzies, un meitene tika cauri ar nelielu izbīli. Sargāsim sevi!” viņš noslēdza ierakstu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā noprotams pēc sociālo tīklu ierakstiem, Edgars Rinkēvičs regulāri dodas braucienos ar velosipēdu, iemūžinot ceļā redzēto, tostarp dažādas dabas ainavas un dzīvniekus.

Rinkēvičs nodod svinīgo solījumu un stājas Valsts prezidenta amatā
Latvijas prezidents Edgars Rinkēvičs, tiekoties ar Ukrainas prezidentu Volodimiru Zelenski
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.