
Foto-LETA
Prezidentūras pasākumu dēļ arī sestdien Rīgā noteikti satiksmes ierobežojumi (līdz pulksten 11.00) 0
RĪGA, Jan 10, BNS – Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē dēļ arī sestdien Rīgā noteikti satiksmes ierobežojumi, aģentūru BNS informēja Rīgas domes pārstāvis Uģis Vidauskis.
Reklāma
Reklāma
“Redzam, ka Krievija ir nopietni noskaņota!” Lietuvieši pēc incidenta Baltijas jūrā pieprasa NATO reakciju. Kāpēc latvieši klusē?
200
Visums līdz pavasara beigām ir iekļāvis “melnajā sarakstā” trīs zodiaka zīmes
Īsi pirms Eirovīzijas pusfināla viss mainās! Bukmeikeri sniedz pretējas prognozes par “Tautumeitu” izredzēm
14
Īslaicīgi no plkst.7 līdz 11 tiks īslaicīgi slēgta transportlīdzekļu satiksme Reimersa ielā – aizliegts apstāties un stāvēt Reimersa ielas labajā pusē posmā no Raiņa bulvāra līdz Oskara Kalpaka bulvārim.