“Putina bildes – visas vienādas kā saldēta līdaka…” Slaidiņš par to, kādēļ Putinam ir dubultnieki, bet Lukašenko nav 87

“Preses konferencē tika uzdots jautājums, vai Putinam ir dubultnieki un vai Lukašenko ir dubultnieki? GUR [Ukrainas galvenā izlūkošanas pārvalde] atzina, ka Putinam dubultnieki ir,” tā TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” zināja teikt NBS majors, Zemessardzes štāba virsnieks Jānis Slaidiņš.

Reklāma
Reklāma
FOTO. Ziemeļkorejas līderis uzdāvina Putinam greznu portretu, kas lika apklust…
VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas 11
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
Lasīt citas ziņas

“Un arī sīkāk paskaidroja, ka Lukašenko un Putins ir dažādi modeļi – viņus nevar salīdzināt! Jā, tā ir…Jo Putinam var dubultnieku piemeklēt daudz vienkāršāk. Lukašenko ir daudz kolorītāka persona. Paskaties uz Putina visām šīm bildēm – viņas visas vienādas kā saldēta līdaka apmēram, bet Lukašenko ir pavisam cits – līdz ar to viņam noteikti viņu [dubultnieku] vienkārši nav,” uzsvēra NBS majors Slaidiņš.

Portāls LA.LV jau vairākkārt ir rakstījis par to, ka Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam novēroti dubultnieki. Piemēram, šā gada augustā ārvalstu medijs “NEXTA” publicēja video, jautājot: “”Kad FSB iemācīs Putina dubultniekiem, uz kuras rokas viņš nēsā pulksteni?” tā jautāja “NEXTA” savā soctīkla “Twitter” profilā ierakstā par Putinu, publicējot video, kas izraisījis šādu jautājumu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt šogad martā aktīva diskusija par Putina dubutniekiem izvērsās Krievijas sociālajos medijos, par ko rakstīja LA.LV, atsaucoties uz ārvalstu mediju “DailyMail”. Proti, Krievijas sociālajos medijos bija izplatījies video, kurā tiek apgalvots, ka Putins izmanto ķermeņa dubultniekus. Putins bija devies vizītē uz Mariupoli. Pēc tās cilvēki sociālajos medijos nebeidza uzdod jautājumu – “Kas apmeklēja Mariupoli?”, jo acīmredzami turp esot aizsūtīts vājākais dubultnieks, kuram pat esot aizmirsts ielikt žokli.

LA.LV Aptauja

Kam, Tavuprāt, ir dubultnieks/dubultnieki?

  • Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam.
  • Baltkrievijas prezidentam Aleksandram Lukašenko.
  • Abiem - gan Putinam, gan Lukašenko.
  • Nevienam nav - ne Putinam, ne Lukašenko.
  • Grūti teikt.
  • Nezinu.
  • Cits variants.
  • Man nav viedokļa.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.