Politologs par teroraktu Krievijā: Tas demonstrēja pilnīgi pretējo tam, ko saka Putins 45

“Tas demonstrēja pilnīgi pretējo tam, ko saka [Vladimirs] Putins,” tā par teroraktu koncertzālē Maskavā TV24 raidījumā  “Dienas personība ar Veltu Puriņu” izteicās politologs Filips Rajevskis.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā
Kokteilis
Emocijzīmes, kas bieži tiek pārprastas: tās nozīmē kaut ko pavisam citu, nekā domājat 31
Baltijas valstis paziņojušas Krievijai un Baltkrievijai, ka izstājas no Maskavas kontrolētā elektrotīkla: “Mēs demontēsim pēdējos fiziskos savienojumus” 16
Lasīt citas ziņas
Uzbrukums koncertzālei Maskavā

Politologs atgādina, ka Putins runā, ka viņš ir tas, kas nodrošina valstī stabilitāti.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Tas ir viņa moto: Putins prezidents – stabilitāte valstī.  Tas, ko mēs redzam šobrīd, neliecina par stabilitāti – tev Maskavā elitārā koncertzālē apšauj cilvēkus un pēc tam nodedzina viņus,” Rajevskis skaidroja.

Viņš uzsver, ka nav arī nozīmes, vai tas bija pašu Krievijas drošības dienestu inspirēts, vai  teroristu  veikts terorakts, jo jebkurā gadījumā šāds notikums neliecina par stabilitāti valstī.

Rajevskis arī atgādina, ka Krievijas teritorijā nesen brīvi iegāja “Krievijas Brīvības” leģions , kas turpina reidus Belgorodas apgabalā: “Karš ir iegājis Krievijas teritorijā.”

Paralēli tam Krievijas galvaspilsētā tiek sarīkots viens no asiņainākajiem teroraktiem pēdējo gadu laikā: “Tas neliecina, ka šī valsts atrodas veselīgā stāvoklī, ka tur viss ir kārtībā. Tas nozīmē, ka kāds fantastiski nedara savu darbu.”

Jautāts, vai tas neliecina, ka Krievijā ir sākusies savstarpēja cīņa starp elitēm, politologs atbild, ka krīzes situācijas vienmēr tiek izmantotas kaut kādu savu interešu aizstāvēšanai.

Viņš atgādina, ka koncertzāle, kurā tika sarīkots terorakts, pieder Putinam pietuvinātai ģimenei.

Jau ziņots, ka 22.martā bruņoti uzbrucēji atklāja uguni koncertzālē “Crocus City Hall”, kas atrodas Piemaskavas pilsētā Krasnogorskā. Apšaude sākās neilgi pirms rokgrupas “Piknik” koncerta, bet vienlaikus citā zālē notika Ļeņingradas apgabala simfoniskā orķestra koncerts. Krievijas Izmeklēšanas komiteja ir apstiprināja 137 cilvēku nāvi. Atbildību par uzbrukumu uzņēmās “Islāma valsts”. Krievija ir paziņojusi, ka aizturēti 11 aizdomās turēti, tai skaitā četri terorakta izpildītāji.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.