Foto: Kristapa Strūberga facebook

Reperis Strūbergs, vēl neizšķīries no sievas, atkal laimīgi kopā ar pirmo mīlestību 0

Bijušais repa apvienības “Singapūras Satīns” dalībnieks, seriāla “Lielie muļķi” galvenās lomas aktieris un “Balss Maskā” pirmās sezonas uzvarētājs Kristaps Strūbergs šobrīd šķiras no sievas improvizācijas teātra “Tea Tree” dibinātājas un vadītājas Mairitas Rosickas. Viņu šķiršanās kļuva publiska, kad Rosicka vīru apsūdzēja vardarbībā pirms diviem gadiem, bet šogad Strūbergs publicēja video, kurā detalizēti izklāsta, ka vardarbīga attiecībās patiesībā bija sieva.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Kokteilis
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
Kokteilis
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191
Lasīt citas ziņas

Pēc Jāņiem 27. jūnijā, savā dzimšanas dienā reperis publicējis foto kopā ar savu šī brīža mīļoto sievieti Laimu. Viņi gandrīz gadu ir attiecībās un izrādās tieši viņa bijusi mākslinieka pirmā mīlestība, abi bijuši kopā pirms viņš iepazinies ar sievu.

Seriāls "Lielie Muļķi" nonāk uz ekrāniem
CITI ŠOBRĪD LASA

Laima publiski arī izteikusies par sava mīļotā vīrieša skandalozo šķiršanos no sievas.

“Līdz pēdējam negribēju tajā iesaistīties publiski, bet tā kā par sevi esmu dzirdējusi pietiekoši daudz melnuma, klusēšanai tiešām ir pienācis gals. Šī gada laikā esmu redzējusi tik daudz Kristapa asaru, pārdzīvojumu un panikas lēkmju.

Bļaušanas klausulē no viņas, kad Kristaps vienkārši gribēja sarunāt par bērnu satikšanu. Mēs kopā pakojām dāvanas bērniem, kuras vairākas reizes tika atgrieztas atpakaļ.

Es uzbrukuma laikā biju dzīvoklī, tajā brīdī pārdzīvoju tik lielu stresu, ka uzbrukuma laikā nevarēju atbloķēt pat telefonu, lai izsauktu policiju.

Un ko mēs dzirdam pēc tam? Viņa izsmejoši stāsta cilvēkiem: “Tur bija kaut kāda meitene, kura sacēla drāmu”. Vienkārši ņirgāšanās.

Es Kristapu pazīstu daudzus gadus. Zini par viņu pilnīgi visu. Par kādu vardarbību vispār var runāt? Es biju ar Kristapu kopā daudzus gadus pirms viņa laulības, un tagad, drīz jau būs gads, kā mēs atkal esm kopā… Kristapam ir lieliska mamma un vecmamma, kuras iemācījušas Kristapam cieņpilnu attieksmi pret sievietēm. Tā ir ļoti gaiša un mīloša ģimene, kurai pašlaik jācieš šīs šausmas.

Sāp par bērniem. Kristaps ļoti mīl un ilgojas. Sirds plīst pušu to visu redzot… Mēs būsim blakus – atbalstīsim, mīlēsim un cīnīsimies!” viņa sociālajos tīklos raksta.

SAISTĪTIE RAKSTI