foto – Edijs Pālens/LETA

Reportāža no lidostas: līdzjutēji sagaida Latvijas olimpiskos medaļniekus 0

Phjončhanas olimpisko spēļu bronzas medaļas laureātus bobsleja divnieku sacensībās Oskaru Melbārdi un Jāni Strengu trešdien lidostā sagaidīja apmēram simts līdzjutēju.

Reklāma
Reklāma
Šī prece pazudīs no “Rimi” plauktiem! Tirdzniecības tīkls ievieš jaunu biznesa stratēģiju – kas vēl tiks izņemts no sortimenta?
“Lai krievi sēž, skatās un trīc, šie ir ievadvārdi!” Ukraina strauji iegūst “muskuļu masu” ballistikā
Kokteilis
Lauvas ir lepni, Dvīņi – aizmāršīgi: kā kura zodiaka zīme audzina savus bērnus
Lasīt citas ziņas

Latvijas bobsleja komandu lidostā ar uzrunām sveica Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis, Izglītības un zinātnes ministrijas Sporta departamenta direktors Edgars Severs, kā arī Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas prezidents Jānis Kols.

Kopā ar bobsleja izlases sportistiem mājās atgriezās arī bobsleja izlases treneru korpuss, kā arī šorttrekists Roberts Zvejnieks ar šorttreka izlases treneru personālu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Foto galerija autors – Edijs Pālens/LETA

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.