Foto: Valsts polcija/Zane Bitere/LETA; kolāža: LA.LV
Rīgā aizturēts pensionāru aplaupītājs; policija lūdz atsaukties cietušos 22
Valsts policijas Rīgas Austrumu pārvalde aizdomās par Rīgā izdarītām laupīšanām, kas vērstas pret sievietēm pensijas vecumā, aizturējusi kādu vīrieti, informēja policija.
Krievi Maskavas purvos sākuši gaudot – Slaidiņš informē, par ko tas liecina
FOTO. Viņi mirst no negulēšanas un apsaldējumiem, viņus lamā un gāna. Kādas profesijas meistari šobrīd Kijivā ir pieprasītākie?
Šajos datumos dzimušajiem atlikušo ziemu jābūt īpaši uzmanīgiem – var notikt nelaime
1
Valsts policija aicina iedzīvotājus aplūkot vīrieša fotogrāfiju un atsaukties arī citus iespējamos cietušos. Sazināties ar policiju iespējams, zvanot pa tālruņa numuru 26 392 819 vai 110, vai arī rakstot uz e-pastu “[email protected]”.

Foto: Valsts polcija
VIDEO. Pārgalvīgs autovadītājs Tīnūžos “ielido” ar ātrumu 240 km/h un dižojas ar pārkāpumu sociālajos tīklos
VIDEO. Jauniešu dragreiss Jelgavā: balvā policistu izrakstīts naudas sods
VIDEO. Liepājā jaunieši dedzina sausu zāli un atkritumus. Policija lūdz atsaukties, ja atpazīsti kādu no huligāniem



