Rīgas “Dinamo” hokejistiem izdevību netrūka, taču vairāk par vienu ripu “iedzīt” pretinieku vārtos neizdevās.

FOTO, VIDEO: Rīgas “Dinamo” turpina zaudējumu sēriju, taču pamet pēdējo vietu līgā 0

Rīgas “Dinamo” hokejisti sestdien savā laukumā “Arēnā Rīga” ar 1:2 “bullīšos” zaudēja Vladivostokas “Admiral” komandai, piedzīvojot sesto zaudējumu pēc kārtas, taču pameta pēdējo vietu līgā.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 55
Krievija vismaz mēnesi zināja par terorakta gatavošanu: “Lai viņi nestāsta pasakas fejai!” 87

Izcīnītais punkts ļāva apsteigt Minskas “Dinamo”. Abām komandām ir pa 34 punktiem, piedevām minskiešiem ir par vienu aizvadītu spēli vairāk.

Rīdzinieku labā pamatlaikā vienīgos vārtus guva slovāku aizsargs Mareks Djaloga, kuram tas bija pirmais precīzais metiens “Dinamo” rindās. Savukārt “bullīšos” vienīgais, kas guva vārtu, bija komandas kapteinis Lauris Dārziņš. Tiesa, otrajā iespējā viņš nebija precīzs, kamēr Aleksanders Salāks sešos mēģinājumos kapitulēja divas reizes.

Rīgas "Dinamo" tiekas ar Vladivostokas "Admiral"

Pirmais periods mājiniekiem iesākās neveiksmīgi, jo jau ceturtajā minūtē Deniss Viharevs panāca 1:0. Trešdaļas turpinājumā pārsvars aizvien piederēja viesiem, bet pārējos 12 metienus Aleksandrs Salāks spēja atvairīt. Otrajā periodā rīdzinieki centās atspēlēties, taču aktivitāte noveda pie pretēja rezultāta – Aleksandrs Protapovičs saņēma divu minūšu sodu par turēšanu.

“Admiral” komanda vairākumu izmantot neprata, bet uz tā rēķina bija izdevies iegūt pārsvaru, kas perioda astotajā minūtē ilgstoši “Dinamo” neļāva iziet no aizsardzības zonas. Spēles vidū viesu spēlētājs nopelnīja noraidījumu, bet nedz Miķelis Rēdlihs, nedz Mareks Djaloga nespēja noslēgt savas vārtu gūšanas iespējas ar “golu”.

Lai arī pirmo vairākumu mačā neizdevās realizēt, “Dinamo” pēc tā beigām vēl vismaz minūti uzturējās pretinieku aizsardzības zonā, vienu no daudzajiem uzbrukumiem noslēdzot ar metienu pa vārtu stabu. Septiņas minūtes līdz perioda beigām Rēdlihs no aizvārtes piespēlēja Oskaram Batņam, kura metiens no tuvas distances bija neprecīzs. Trīs minūtes vēlāk aizsardzības zonā Rēdliha aktivitāte piespieda pretiniekus kļūdīties, kā rezultātā uzbrucējs izrāvās ātrajā pretuzbrukumā, taču viņš tika panākts, tāpēc metienu nācās izdarīt kritienā.

Noslēdzošās 20 minūtes lielākoties noritēja gar laukuma apmalēm vai divcīņās neitrālos laukuma centimetros. Rīgas komandai šajā periodā piederēja iniciatīva, kas pirmo reizi atmaksājās vien sešas minūtes līdz pamatlaika beigām, kad Gints Meija no aizvārtes piespēlēja Djalogam, kurš trāpīja pa gaisā lidojušu ripu, tai aizrotējot garām vārtsarga cimdam. Pusminūti vēlāk lieliska vārtu gūšanas iespēja pavērās Dārziņam, taču pieredzējušais uzbrucējs neizvirzīja vadībā “Dinamo”.

Perioda 16.minūtē vēlreiz no tuvas distances vārtus neprata gūt Batņa, bet minūti vēlāk Salāks glāba savu klubu no droša vārtu zaudējuma. Atlikušajās minūtēs neviena no komandām nespēja izraut uzvaru, tāpēc uzvarētāju nācās noskaidrot papildlaikā.

Papildlaikā krietni aktīvāki bija rīdzinieki, labās metienu pozīcijās nonākot Dārziņam, Kirilam Sļepecam, kā arī Uvim Balinskim, taču pēc trim nospēlētām minūtēm, rezultāts aizvien bija neizšķirts. Arī pēdējās divās minūtēs ripu lielākoties kontrolēja “Dinamo”, bet tas rezultātu nedeva, tāpēc komandas aizvadīja “bullīšu” sēriju.

Pēcspēles soda metienu sērijā abas komandas pirmos trīs mēģinājumu izpildīja nesekmīgi, bet ceturtajā vadībā Rīgas klubu izvirzīja Dārziņš. Viesi piektajā izgājienā rezultātu izlīdzināja, bet jau ar nākamo “bullīti” “Admiral” svinēja uzvaru, jo Dārziņš nerealizēja savu otro iespēju, kamēr Martins Bakošs bija precīzs.

“Dinamo” ar 34 punktiem 50 spēlēs ir pirmspēdējā līgā. Pirmais astotnieks Rietumos ir jau 22 punktu attālumā, līdz ar to rīdzinieku tikšana Gagarina kausa izcīņā ir tikai teorētiska. Savukārt “Admiral” 50 mačos iekrājusi 52 punktus, kas Austrumu konferencē ļauj ieņemt devīto vietu.