Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.
Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.
Foto: Evija Trifanova/LETA

Rinkēvičs: Sagaidu ātru un rūpīgu minēto faktu izmeklēšanu gan no JVLMA , gan atbildīgo iestāžu puses 66

“Diemžēl mūsu sabiedrībā valda liela neticība tam, ka cilvēki tiks sadzirdēti, ja vērsīsies par netaisnību un pārkāpumiem pie amatpersonām, un sekos adekvāta reakcija. Sagaidu ātru un rūpīgu minēto faktu izmeklēšanu gan no JVLMA (Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas), gan atbildīgo iestāžu puses, un attiecīgu reakciju,” sociālā medija platformā “X” izteicies Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.

Reklāma
Reklāma
Šausminošs atklājums Latvijā: dzīvoklī atrasta sieviete, kas mirusi pirms 4 gadiem
Drošākās un nedrošākās Latvijas pilsētas, kur atrasties “X” stundā: mākslīgā intelekta prognoze
Kokteilis
10. jūlijā mūs apspīdēs Briežu pilnmēness – tas īpašā veidā ietekmēs visas zodiaka zīmes
Lasīt citas ziņas

Jau iepriekš ir ziņots, ka LTV raidījuma “Kultūršoks” rīcībā nonākušas septiņu JVLMA studenšu liecības par atsevišķu pasniedzēju seksuālu uzmākšanos.

“Kultūršoka” rīcībā ir pāridarītāju uzvārdi, bet tie vēl netikšot publiskoti, jo nepieciešams strādāt pie pierādīšanas procesa. Liecības tiks iesniegtas Tiesībsarga birojā, kura pārstāve raidījumā norādīja, ka tās liecina par sistemātisku nepieļaujamu rīcību.

CITI ŠOBRĪD LASA

Raidījuma rīcībā esošā informācija liecina, ka par vismaz vienu pasniedzēju saņemtas vairākas sūdzības. Studentes liecina, ka sajūta pēc uzmākšanās bijusi pretīga, radījusi baiļu sajūtu, traucējušas mācībām, radījušas veselības un citas problēmas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.