Ilustratīvs foto

Sagatavojies vasarai un lielākai apmeklētāju plūsmai – kā POS sistēma atvieglo klientu apkalpošanu? 3

Līdzās ar vasaras atnākšanu restorāni, veikali un citi uzņēmumi saskarās ar lielāku klientu plūsmu. Tieši tāpēc uzņēmumiem vasaras sezonā sastopas ar lielu dilemmu: kā saglabāt augstu klientu apkalpošanas kvalitāti pie lielāka apmeklētāju skaita?

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Bez smiekliem neiztikt! Prezidentu šodien uzjautrinājis kāds jaunietis, kurš viņu nosaucis neparastā vārdā
Krievijai negaidīts sitiens zem jostasvietas – laikapstākļi var satracināt tautu 85
Veselam
Kā saprast, ka jūsu partneris ir toksisks cilvēks? Viņus nodod šīs 9 frāzes
Lasīt citas ziņas

Algot papildus darbiniekus bieži vien ir pārāk dārga izvēle, tieši tāpēc arvien vairāk uzņēmumi izmanto POS sistēmas sniegtās priekšrocības, lai atvieglotu klientu apkalpošanu pie lielākas klientu plūsmas. Turpini lasīt rakstu un uzzini, kā POS sistēma palīdzēs Tavam uzņēmumam saglabāt nemainīgi augstu klientu apkalpošanas kvalitāti pie lielākas apmeklētāju plūsmas!
Kas ir POS?
Tradicionālā kase, ko parasti esam ieraduši redzēt piemājas veikaliņā ir diezgan vienkārša ierīce, kas ļauj reģistrēt darījumus, drukāt čekus un nodrošināt ienākošās un izejošās naudas uzskaiti. Tikmēr Point of Sales (POS) jeb kases sistēmas ir datorizētas iekārtas, kas papildus ierastajām kases aparāta funkcijām piedāvā plašas lojalitātes programmas un mārketinga iespējas, efektīvu noliktavas pārvaldības sistēmu un citas funkcijas. Turklāt POS sistēma ir darbiniekiem krietni draudzīgāka sistēma, kas ļaus apkalpot klientus ātrāk un kvalitatīvāk pat pie lielas klientu plūsmas.

Kā POS sistēmas palīdz uzlabot klientu apkalpošanu pat pie lielas klientu plūsmas?

CITI ŠOBRĪD LASA
Foto: CompuCash.lv
Foto: CompuCash.lv

Ātrāki darījumi un pasūtījumu pieņemšana. POS sistēmas lietotāja interfeiss ir intuitīvi saprotams, ļaujot darbiniekiem strādāt ātrāk un efektīvāk strādāt. Uz POS sistēmas skārienekrāna ir iespējams izvietot speciālas pogas priekš atsevišķiem produktiem, preču kategorijām un darbībām. Varēsiet aizmirst par rindām pie kases, jo darbiniekiem nebūs manuāli jāievada preces koda numurs kasē – vajadzīgo preci ir iespējams dažu sekunžu laikā atrast uz skārienekrāna. Tādējādi POS sistēma ne tikai atvieglos darbinieku darbu, bet arī ļaus Tavam uzņēmumam apkalpot klientus ātrāk un kvalitatīvāk pat pie lielas pircēju plūsmas.

Drošāki un ātrāki maksājumi. POS sistēma ir integrēta ar maksājumu karšu termināli, kas nozīmē to, ka pārdevējam nebūs jātērē laiks, lai manuāli ievadītu apmaksājamo summu karšu terminālī – tā parādīsies automātiski. Tādējādi POS sistēma ļauj kāpināt uzņēmuma efektivitāti un padara klientu apkalpošanas procesu daudz ātrāku. Turklāt maksājumi ar POS sistēmu ir drošāki, kā arī POS atbalsta vairākus maksājumu veidus.

Labāka finanšu pārvaldība darbīgajā vasaras sezonā. Jebkurš bizness vēlas izvairīties no preču iztrūkuma darbīgajā vasaras sezonā. POS sistēmas gudrā noliktavas pārvaldības sistēma automātiski uzskaitīs preču atlikumu, kā arī ziņos, kad konkrētā vienība drīz būs izpirkta. Tādējādi uzņēmuma vadībai varēs laicīgi zināt, kad ir nepieciešams pasūtīt papildus preci. Turklāt analītiskas atskaites ļaus analizēt datus, lai uzņēmums varētu pilnveidot klientu apkalpošanas kvalitāti un plānot uzņēmuma finanses.

POS sistēma restorāniem – uzlabos apkalpošanas ātrumu un komunikāciju. Viesmīļiem pieņemt pasūtījumus ar POS ir daudz ātrāk, turklāt viesmīļi ar POS palīdzību var vienkāršāk komunicēt ar virtuvi. Restorāni var izvēlēties starp klasiskajām jeb stacionārajām POS un mobilajām POS (pos termināls bez kases aparāta). Mobilajām POS sistēmām ir nepieciešams tikai viedtālrunis vai planšetdators, kā arī interneta savienojums, ļaujot viesmīļiem pieņemt pasūtījumus pie galdiņa un ātri nosūtīt tos uz virtuvi vai bāru. Tādējādi viesmīļi var ātri doties apkalpot jau nākamo galdiņu. Turklāt CompuCash POS piedāvā parocīgu kafejnīcu aprīkojumu, tostarp virtuves ekrānus.

Reklāma
Reklāma

POS sistēma veikaliem – automatizēs ikdienas darbības. CompuCash POS sistēma ir perfekti piemērota veikaliem, piedāvājot tādus nestandarta risinājumus kā pašapkalpošanās kases, kas ļauj apkalpot lielas klientu plūsmas. Turklāt CompuCash POS īpašā API sistēma atbalsta integrāciju ar svītrkodu lasītājiem, etiķetes drukājošiem svariem un citu veikalu aprīkojumu, kas padarīs veikala darbību efektīvāku. Tas vēl nav viss – pateicoties POS integrācijai ar interneta veikalu risinājumiem, Tavs uzņēmums varēs apkalpot vēl lielākas klientu plūsmas, izmantojot e-komercijas sniegtās priekšrocības.

Foto: CompuCash.lv

Kura POS sistēma ir vispiemērotākā manam biznesam?

POS sistēmu klāsts mūsdienās ir ļoti plašs, tāpēc izvēlēties par labu konkrētam POS risinājumam nebūt nav vienkārši. CompuCash POS sistēma ir starp populārākajām Baltijas tirgū, pateicoties intuitīvam lietotāja interfeisam, 24/7 klientu atbalstam, izcilām integrācijas iespējām un plašām analītiskām funkcijām. CompuCash POS sistēma izmanto mūsdienu tehnoloģiju sniegtās priekšrocības, lai palīdzētu uzņēmumiem tikt galā ar lielāku klientu plūsmu, saglabājot augstu apkalpošanas kvalitāti. Ieskaties CompuCash.lv un uzzini, kādas priekšrocības POS sistēma sniegs Tavam biznesam!

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.