Saņemti vairāk nekā 300 izsaukumi uz vētras postījumu likvidēšanas darbiem, bet to skaits turpina pieaugt 14

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) pirmdien līdz plkst.18 saņēmis vairāk nekā 300 izsaukumus uz spēcīgā vēja un negaisa radīto seku likvidēšanas darbiem, jo tiek saņemti arvien jauni izsaukumi, informēja VUGD.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Neredzamās slepkavas: četri ikdienas ieradumi, kas nemanāmi bojā asinsvadus un palielina trombu attīstības risku
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem trīs datumiem, tev uzlikts īpašs “zīmogs” no pagātnes
Trīs Krievijas iznīcinātāji ielidojuši Igaunijas teritorijā; igauņi pieprasa NATO 4. panta konsultācijas 121
Lasīt citas ziņas
Vētras nodarītie postījumi Tērvetes dabas parkā

Apmēram pusē no izsaukumiem glābēju darbs jau ir noslēdzies.

CITI ŠOBRĪD LASA
Patlaban visvairāk izsaukumu ir no Latgales un Vidzemes, bet turpinās postījumu likvidēšanas darbi arī citviet.
Vētras postījumi Lavandu lejās
Vētras postījumi Dobeles novadā
Negaisa radītie postījumi Naudītē

Līdz šim visvairāk izsaukumu saņemts no Rīgas pilsētas, tad seko Latgale, Rīgas reģions un Zemgale.

Atbilstoši Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācijai Latviju pirmdien sasniedzis pērkona negaiss ar krasām vēja brāzmām, atsevišķos rajonos ar ļoti stiprām lietusgāzēm un krusu.

Bojājumus elektrotīklā radījuši gaisvadu līnijās iegāzti koki un to zari, kā arī zibens izlādes laikā bojātie balsti un citi elektrotīkla elementi.

Līdz pat pirmdienas vēlam vakaram ir izsludināts oranžais pērkona negaisa brīdinājums valsts austrumu daļā un sarkanais brīdinājums valsts rietumos.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.