Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: shutterstock.com

Sauriešu traģiskā ugunsgrēka iespējamais iemesls – īssavienojums sadzīves tehnikā 0

Valsts policija (VP) pieļauj, ka Sauriešos notikušā traģiskā ugunsgrēka cēlonis ir īssavienojums sadzīves tehnikā, pastāstīja VP pārstāve Diāna Lūkina.

Reklāma
Reklāma
Gribas ceļot, bet maciņš neļauj? Trīs skaistas un lētas valstis, kurp doties no Latvijas
TV24
Viņu sauc par “zelta bērnu”! Zināms, kurš varētu ieņemt Krievijas prezidenta amatu pēc Putina
Kokteilis
“Gan Pauls, gan Lapčenoks tolaik bija salauzuši viņu,” viens no Noras Bumbieres tuvākajiem draugiem atklājis iepriekš nezināmus faktus
Lasīt citas ziņas

Policija arī noskaidrojusi bojāgājušo identitāti, proti, vīrieši dzimuši 1975., 1974., 1973. un 1972.gadā.

Policija nozīmēs ekspertīzes, lai noskaidrotu precīzu ugunsgrēka iemeslu un bojāgājušo nāves cēloni.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā ziņots, trešdien Stopiņu novada Sauriešos ugunsgrēkā gājuši bojā četri vīrieši, apliecināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Viktorija Gribuste.

Izsaukumu par to, ka Līdumnieku ielā divstāvu dzīvojamā mājā ar mansardu redzami dūmi, ugunsdzēsēji saņēma ap plkst.15.44. Notikuma vietā ugunsdzēsēji konstatēja spēcīgu sadūmojumu ēkas otrajā stāvā. Pārmeklējot telpas, vienā no dzīvokļiem atrasti četri bojā gājuši vīrieši.

Visticamāk, vīrieši gājuši bojā no saelpošanās ar dūmiem, norādīja Gribuste.

Grīdas degšana, kas vairāk atgādinājusi gruzdēšanu, notikusi četru kvadrātmetru platībā.

Pēc aģentūras LETA rīcībā esošās informācijas, šajā ēkā lielākoties dzīvo sociāli nelabvēlīgas ģimenes un reizēm tajā notikušas iedzeršanas.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.