Ekrānšāviņš no youtube.com

Šāviņš ietriecies Doņeckas slimnīcā, vismaz trīs civiliedzīvotāji gājuši bojā 4

Trīs cilvēki nogalināti un daudzi citi ievainoti, artilērijas šāviņam ietriecoties kādā no Doņeckas slimnīcām, raksta aģentūra BBC.

Kļūdas, kas var maksāt ļoti dārgi! 14 lietas, ko nekad nedarīt, ja dzīvo viens
Kokteilis
Katram dzīvokļa vai mājas numuram līdzi nāk sava aura un “liktenis”. Noskaidro savējo!
VIDEO. Šausmu brīdis trasē: 19 gadus vecs olimpiskais favorīts paliek nekustīgs pēc smaga kritiena
Lasīt citas ziņas

Sprādziena rezultātā bojājums nodarīts arī vairākām tuvumā esošajām skolām, norāda pilsētas pašvaldība.

Doņecka atrodas prokrievisko kaujinieku kontrolē, kuriem izdevies atkarot teritoriju no Ukrainas valdības spēkiem. Pēdējās nedēļās abas lielākās kaujinieku kontrolē esošās pilsētas – Doņecka un Luhanska – regulāri cietušas no apšaudes un zenītartilērijas šāviņiem. Separātisti uzbrukumos vaino Ukrainas valdības spēkus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Trešdienas apšaude Doņeckas dienvidrietumu rajonā izcēlās tieši pēc tam, kad ES augstā ārlietu pārstāve Federika Mogerini aicināja apturēt uguni, lai civiliedzīvotāji varētu pamest karadarbības zonu.

Slimnīca, kurā šodien uzsprāga šāviņš, izmantota kā poliklīnika, un ievainotie lielākoties ir pacienti un darbinieki, notikuma vietā uzzināja BBC korespondente Olga Ivšina.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.