Foto – Dainis Bušmanis

SC sarakstu līderi varētu būt Urbanovičs, Elksniņš, Zariņš, Agešins un Peters 22

Pievieno LA.LV

Politiskās apvienības “Saskaņas centrs” (SC) līderi Saeimas vēlēšanās varētu būt pašreizējie Saeimas deputāti Jānis Urbanovičs, Andrejs Elksniņš, Ivars Zariņš, Valērijs Agešins, kā arī bijušais LPP/LC politiķis Krišjānis Peters.

Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Kokteilis
Tikai šīs trīs zodiaka zīmes ir apveltītas ar īpašu “sesto maņu” – lūk, kuras tās ir 1
Lasīt citas ziņas

Pagaidām SC oficiāli savus līderus un arī premjera kandidātu nenosauc, tomēr neoficiāli izskanējis, ka Urbanovičs būs SC pirmais numurs Rīgā, Zariņš – Vidzemē, Elksniņš – Latgalē, Agešins – Kurzemē, bet Peters – Zemgalē.

Savukārt otrā pozīcija Zemgalē varētu būt deputātam Vitālijam Orlovam, Latgalē – Jānim Tutinam, Vidzemē – Sergejam Dolgopolovam, bet Rīgā – Andrejam Klementjevam.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tikmēr par iespējamo premjera kandidātu izskan dažādas versijas. Tiek norādīts, ka tas varētu būt kāds no sarakstu līderiem, piemēram, Zariņš vai Elksniņš. Savukārt citi partijas pārstāvji uzskata, ka pēc neveiksmes Eiropas Parlamenta vēlēšanās premjera kandidātam jābūt cilvēkam, kas spēs mobilizēt partiju, proti, tas līderim Rīgas mēram Nilam Ušakovam.

Partijas premjera kandidāts būšot partijas biedrs, nevis kāds jauns cilvēks, kurš iepriekš nav bijis SC pārstāvis.

Oficiāli SC savu premjera kandidātu plāno nosaukt kongresā 19.jūlijā. Par deputātu kandidātiem un sarakstiem diskutēs arī partijas valde 9.jūlijā, kā arī partijas dome 14.jūlijā.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.