Ščerbatihs: Tikai opozīcija aizietu uz Dziesmu svētkiem, koalīcijai bail no cilvēkiem 38

Režisors Kārlis Anitens TV24 raidījumā “Preses klubs” uzdeva jautājumu, vai deputātiem visiem būtu jābūt klātesošiem šādā lielā notikumā kā Dziesmu svētki, lai saprastu šo lielo atbildību?

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 114
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
TV24
“Ukraiņi atraduši alternatīvu ATACMS raķetēm,” atklāj NBS majors Slaidiņš 105
Lasīt citas ziņas

Viņam atbildēja Viktors Ščerbatihs, svarcelšanas treneris, partijas LPV biedrs, bijušais Saeimas deputāts: “Tu ienāc Saeimā un pasaki, ka biļetes maksā tik un obligāti jānopērk!”

Anitens oponē – Mežaparks ir paplašināts, lai nezaudētu sēdvietas, varētu izveidot īpašu vietu, bet viņaprāt tas deputātiem būtu obligāti apmeklējams pasākums par naudu vai par velti!

CITI ŠOBRĪD LASA

Ščerbatihs smej: “Deputāti baidīsies tur iet iekšā. Ja viņi – opozīcija un koalīcija – iznāks, ko viņi runās, arī tauta uzreiz gribēs runāt.” Viņš domā, ka 54 cilvēki nebūs šajos svētkos, bet 47 cilvēki būs, jo opozīcijai nav no kā baidīties.

Ažiotiāžu par biļetēm Anitens vērtē pozitīvi, jo svētki ir vieni, lieli, tauta liela, vietu tik, cik ir, tātad šie svētki ir vēl augstā vērtē. Ja vietas paliktu pāri, tad gan būtu dimbā.

Projektu “Preses klubs” finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījuma “Preses klubs” saturu atbild AS “TV Latvija”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.