Foto: Edijs Pālens/LETA

“Sēdekļi krievvalodīgajiem tikai autobusa aizmugurē!” Policija sākusi pārbaudi par aizskarošajiem uzrakstiem 228

Valsts policija sākusi resorisko pārbaudi par it kā Rīgas sabiedriskajā transportā izplatītiem uzrakstiem, kas paredz krievvalodīgajiem sēdvietas tikai autobusa aizmugurē, aģentūra LETA noskaidroja policijā.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Neredzamās slepkavas: četri ikdienas ieradumi, kas nemanāmi bojā asinsvadus un palielina trombu attīstības risku
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem trīs datumiem, tev uzlikts īpašs “zīmogs” no pagātnes
Kokteilis
VIDEO. Karaliskā sveiciena vietā sūdi! Anglijas godasardzes zirgs nokārtojas Trampa priekšā
Lasīt citas ziņas

Nedēļas nogalē sociālajos tīklos izplatīts attēls, kurā redzams paziņojums latviešu un krievu valodā: “Cienījamiem pasažieri! Sēdekļi krievvalodīgajiem tikai autobusa aizmugurē!”

Foto no Telegram.org
CITI ŠOBRĪD LASA

Uzņēmums “Rīgas satiksme” mikroblogošanas vietnē “Twitter” paziņojis, ka šī informācija ir izvietota nesankcionēti un ir provokācija.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.