Kūlas ugunsgrēks.
Kūlas ugunsgrēks.
Foto: Karīna Miezāja/LA.LV

“Sezona atklāta”: Ainažos 30 kvadrātmetru platībā kāds jau paspējis izraisīt šogad pirmo kūlas ugunsgrēku 5

Sestdien reģistrēts šopavasar pirmais pērnās zāles jeb kūlas ugunsgrēks, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Kokteilis
“Šīs sāpes nevar izstāstīt, ne reizi vien esmu mēģinājis izdarīt ļaunāko!” Atis Ieviņš par sievas neuzticību 56
Kokteilis
PSRS laiku mode: 6 neglītākās lietas padomju sievietes garderobē 1
Kokteilis
Viņķelei šodien pirmā darba diena! Zināms, cik liela būs viņas alga jaunajā amatā
Lasīt citas ziņas

Ainažos konstatēta kūlas dedzināšana 30 kvadrātmetru platībā.

VUGD atgādināja, ka pērn pirmais kūlas ugunsgrēks tika reģistrēts 16.janvārī, kad Rīgā pērnā zāle tika dedzināta 100 kvadrātmetru platībā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kopumā pagājušajā diennaktī reģistrēti 44 izsaukumi, no tiem 17 uz ugunsgrēkiem, 20 – uz glābšanas darbiem, bet vēl septiņi bijuši maldinājumi.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.