Foto: Unsplash

Šīs dienas rezultāti ir atkarīgi tikai no tavas neatlaidības! Horoskopi 21. maijam 2

Auns

Šodien tev jāizdara lietas, ko solīji pabeigt. Uzņemtās iepriekš saistības nemitīgi novērš tavu uzmanību no jaunām idejām un plāniem. Esi piesardzīgs, sniedzot atbildi uz jebkuru priekšlikumu: tas var negatīvi ietekmēt tavu nākotni.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 64
Ķīnieši ir sašutuši, jo Putina sabiedrotais sola “pakļaut” Krievijas kaimiņus
Bārmeņi atklāj, kurus dzērienus nekad nevajadzētu pasūtīt “pīķa stundās”
Lasīt citas ziņas

Šodien nevajadzētu cerēt uz veiksmi. Šīs dienas rezultāti ir atkarīgi tikai no tavas neatlaidības un profesionalitātes. Koncentrējies uz saviem pienākumiem un tici saviem spēkiem. Dažiem nāksies kārtot arī citu cilvēku lietas un palīdzēt viņu darbos.

Dvīņi

Lai sasniegtu labus rezultātus darbā, tev būs jāmaina taktika. Risini problēmas citādi, maini sarunu virzienu. Tomēr neriskē un neeksperimentē: piesardzība šodien tev nenāks par ļaunu. Nesenais apvainojums atgādinās par sevi; nedomā par skumjām lietām!

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Citu padomi tev šodien nenoderēs. Sarežģītās situācijās izmanto savu pieredzi un ieklausies savā intuīcijā. Tev šī diena būs veiksmīga: apstākļi būs labvēlīgi, izdosies ātri atrisināt sarežģītus jautājumus. Padomā par savām atbildēm, no tām daudz kas būs atkarīgs.

Lauva

Centies neieslīgt domās par pagātnes kļūdām vai vilšanos. Velti vairāk laika saviem nākotnes projektiem un interesantiem plāniem. Šodien vislabāk izdosies jau iesāktās lietas. Šodien nevajadzētu sākt kaut ko no nulles, līdz galam jānoved iesāktie projekti, lai neatgrieztos pie tiem.

Jaunava

Ja tev ir skaidri definēts mērķis, tad šodien vari tam manāmi pietuvoties. Esi stingrs, nepiekāpies, tad veiksme būs tavā pusē. Zvaigznes iesaka paļauties tikai uz saviem spēkiem: citu palīdzība šodien tevi neapmierinās.

Svari

Diena piemērota kļūdu labošanai un izmaiņu veikšanai darba procesā. Vari atklāti runāt ar savu mīļoto, noskaidrot visus pārpratumus, ja esi sastrīdējies. Šodien tev labāk nesākt veidot jaunas iepazīšanās, lai nebūtu vīlies un sarūgtināts.

Skorpions

Diena piemērota auglīgam aktīvam darbam. Tev šobrīd veicas it visā, tāpēc ir jāizmanto labvēlīgais laiks un jāatrisina vissarežģītākie jautājumi. Esi neatlaidīgs, koncentrējies uz saviem mērķiem, tad panākumi ilgi nebūs jāgaida.

Strēlnieks

Tev ir uzkrājušies vairāki neizpildītie uzdevumi, kas jau ilgu laiku gaida tavu iesaisti. Neatliec to risināšanu, nokārtojot vecās lietas atbrīvosi vietu jaunām interesantām idejām. Paļaujies tikai uz saviem spēkiem, pretējā gadījumā apstākļi neļaus paveikt visu, ko plāno. Izvairies no apšaubāmām darbībām.

Mežāzis

Zvaigznes iesaka pēc iespējas neiejaukties citu cilvēku lietās. Tagad lēmumi tiek pieņemti gandrīz bez tavas līdzdalības, tāpēc nevajadzētu mēģināt tos ietekmēt. Šodien nav ieteicams kādam lūgt palīdzību vai aizņemties naudu. Tāpat nesāc neko jaunu.

Reklāma
Reklāma

Ūdensvīrs

Diena nav piemērota jaunām lietām, kurās neproti labi orientēties. Dod priekšroku jautājumiem, kas jau ir uzsākti, tiem, kas tev šķiet viegli. Ja kaut kas traucē vai izraisa nepatīkamas emocijas, atbrīvojies no tā, atstāj šo nastu pagātnē. Viegli virzīties uz priekšu patīkamāk.

Zivis

Iespējams, esi noguris, taču zvaigznes iesaka papūlēties vairāk, lai sasniegtu labus rezultātus. Neapstājies ceļā, un viss nokārtosies tev par labu. Jauni projekti virzīsies pārāk lēni, labāk tos pagaidām atlikt. Kontrolē savas emocijas un paliec mierīgs!

Šajās zodiaka zīmēs dzimušie pastāvīgi izaicina likteni!

Foto: Pexels

Piecas zodiaka zīmes, kas pa dzīvi soļo kā uzvarētāji

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.