Foto: Pexels

Šajās zodiaka zīmēs dzimušie pastāvīgi izaicina likteni! 0

Just, kā asinis kūsā dzīslās, pastāvīgi meklēt jaunas izjūtas, lai adrenalīns vai jumtu nones – tas ir dzīvesstils. Nebēgt no problēmām, bet, tieši otrādi, iedegties briesmu tuvuma. Dīvaina, interesanta un brīžiem arī biedējoša dzīve.

Reklāma
Reklāma
“Diemžēl bažas ir apstiprinājušās” – deputāts norāda uz paredzamu rezultātu 97 miljonu vērtā iepirkumā par Vanšu tilta projekta izstrādi 90
VIDEO. “Manā īpašumā atrodas 100 svešas automašīnas! Paldies Dievam, ka zeme nav apsēta ar labību,” kurzemniece pauž sašutumu par rallija apmeklētāju visatļautību 10
Viedoklis
Armands Puče: Skatuves māksla patiešām varētu būt mūsu vienīgais ceļš… Jo arī Edgars labi tēlo
Lasīt citas ziņas

Daudzi cilvēki dod priekšroku mieram un ērtībām, dzīvei pēc iepriekš izplānota scenārija, bet ir arī pilnīgi pretēji cilvēki, kas iemanās atrast piedzīvojumus uz līdzenas vietas.

Viņi neprot ilgi sēdēt vienā vietā, pastāvīgi kaut kur skrien un steidzas. Viņu dzīve paiet maksimālā ātrumā, kad nav laika ievilkt elpu un apdomāt situāciju. Šīs zodiaka zīmes radušas dzīvot vienā mirklī, riskēt, zaudēt, uzvarēt, krist un celties.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šāds dzīvesstils saprotams ne visiem, un ne visi var ar to sadzīvot. Sabiedrībā bieži vien uzskata šos cilvēkus par trakiem, ar šausmām novērojot viņu kārtējos izlēcienus. Ar viņiem nekad nav garlaicīgi, tie ir cilvēki-šķiltavas, kas ar savu parādīšanos vien iededz tūkstošiem uguņu!

Cilvēki ar šādu raksturu bieži dzimst vienā no šīm zodiaka zīmēm.

Auns

Auns gūst patiesu prieku no kaislību vulkāna savā dzīvē. Ja Auna dzīve vairākas dienas ir klusas un mierīgas, viņš noteikti atradīs kādas problēmas.

Aunam pastāvīgi kaut kas atgadās, pat parasts gājiens uz veikalu var beigties kā piedzīvojumu seriāls. It kā pats liktenis neļautu Aunam mierīgi dzīvot. Un viņam tas ļoti patīk, lai gan viņš var simtiem reižu apgalvot pretējo.

Arī ģimenes dzīvē Aunam var kļūt garlaicīgi, ja attiecībās viss ir gludi un mierīgi. Viņš noteikti atradīs kādu iemeslu skandālam, lai iekvēlinātu kaislības.

Bet pēc tam jau uz adrenalīna viļņa viņš sāks meklēt izlīgumu, pārejot no kvēlām dusmām uz tikpat dedzīgiem apskāvieniem. Auna stihija ir attiecības, kur pastāvīgi plosās itāliskas kaislības.

Lauva

No pirmā acu uzmetiena Lauva rada apdomīga, līdzsvarota cilvēka iespaidu. Realitātē mierīga dzīve viņam var tikai sapņos rādīties.

Savā būtībā Lauva ir plēsoņa, kurš pieradis pie kaujām, viņam patīk pierādīt savu pārākumu, uzvarēt, būt uzmanības centrā. Bet viegla uzvara viņu nemaz nevilina.

Viņam patīk briesmu sajūta, soļošana pa bezdibeņa malu, kad viens nepareizs solis šķir tevi no kritiena. Tādas savdabīgas spēles ar likteni modina Lauvā interesi par dzīvi.

Reklāma
Reklāma

Ģimenes dzīvē Lauva ir privātīpašnieks līdz kaulu smadzenēm. Viņš grib, lai otra pusīte pilnībā piederētu viņam. Bet arī vienmuļas un garlaicīgas attiecības nav domātas zvēru karalim.

Par dzīvesbiedru Lauva vienmēr izvēlas spītīgu, sev līdzīgu partneri, saistošu un pievilcīgu.

Strēlnieks

Uguns Strēlnieka dvēselē liesmo nepārtraukti, liekot viņam spert ne vienu vien neprātīgu soli. Neredzams spēks viņu mūžīgi kaut kur sauc un aicina, neļaujot mierīgi nosēdēt uz vietas.

Un Strēlnieks traucas tālēs zilajās, vadoties tikai pēc savām vēlmēm. Strēlnieka rīcībā nav saprotamas loģikas vai secīguma. Viņš seko tikai savām tieksmēm un iegribām.

Šodien viņš, ne mirkli nedomājot, liks uz vienas kārts visu, baudot šo bīstamo ruleti. Bet rīt viņš jau būs aizmirsis par visu, pazudis aiz apvāršņa jaunu izjūtu meklējumos.

Lai gan pat Strēlniekam gadās pieklusuma brīži, kad viņa liesmas kļūst mierīgas un rāmas. Tas biežāk notiek pēc 35 gadu vecuma sasniegšanas, kad viņš jau paspējis dzīvē izbaudīt daudz ko, gan priekus, gan bēdas, uzvaras un sakāves rūgtumu.

Tieši šajā vecumā Strēlnieks var pieņemt lēmumu noenkuroties, izveidot ģimeni un atvērt sirdi mīlestībai. Lai gan šajā pārī bez piedzīvojumiem neiztikt. Strēlnieka vētrainā daba noteikti liks par sevi manīt.

(Pēc ārzemju preses materiāliem)

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.