Bumbu patvertne Ukrainā, Doneckas reģionā
Bumbu patvertne Ukrainā, Doneckas reģionā
Foto: AP/Scanpix/Leta

“Pasliktinās situācija arī mūsu reģionā!” Rajevs par karu un bumbu patvertnēm Latvijā 0

Rajevs kara sākumā teica, ka redzēsim pēc vairākām indikācijām, vai draudi no Krievijas puses palielinās arī mums. Šodien saņemtas ziņas no Lielbritānijas no armijas ģenerāļa sera Patika Sandersa, kurš pārņēma Lielbritānijas vispārējo armijas vadību, brīdināja savus karavīrus gatavoties atkal karot Eiropā, iespējamā Trešajā pasaules karā ar Krieviju.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
FOTO. “Mani, 71 gadu vecu buku, neviens nemācīs!” Drāma ap Andra Bērziņa lomu izrādē vēršas plašumā 1
Krievijas televīzijā parāda karti ar valstīm, kuras Putins varētu apbruņot, lai uzbruktu “jutīgiem mērķiem” Rietumvalstīs 196
Kokteilis
Radošs, īgns, ambiciozs vai egoistisks: ko par tavu raksturu atklāj dzimšanas mēnesis?
Lasīt citas ziņas

Vai nav tā, ka Eiropas valstu vadītājiem ir zināmas kādas indikācijas, bet viņi publiski neko neatklāj, lai nesētu paniku sabiedrībā?

“Celt paniku nekad nevajag, vienmēr labāk mērķtiecīgi gatavoties sliktākajam scenārijam,” TV24 Speciālizlaidumā stāsta militārais analītiķis, NBS rezerves pulkvedis Igors Rajevs un, lai gan norādīja, ka dailymail.com nav nopietns medijs, britu armija patiešām nopietni gatavojas karam.

CITI ŠOBRĪD LASA

Es Lielbritānijas armijas ģenerālim pilnīgi piekrītu, NATO spēkiem nopietni jāuztver draudi.

Boriss Džonsons savas vizītes laikā Zelenskim piedāvājis nosūtīt uz Ukrainu britu karavīrus, kuri četru mēnešu laikā varētu apmācītu 10 000 ukraiņu karavīru.

“Situācija pasliktinās arī mūsu reģionā, tas nenozīmē, ka rīt sāksies karš, bet mums ir ļoti daudz nepadarīto mājas darbu un šis ir īstais brīdis tos izpildīt!” militārais analītiķis teic.

Kā dažus no mājasdarbu piemēriem, Rajevs min mūsu armijas sagatavošanu un apmācīšanu, jaunas ieroču sistēmas nepieciešamību, gatavības līmeņa paaugstināšanu.

Jautājums, kas daudzus uztrauc – kur ir mūsu bumbu patvertnes, kas ar tām notiek.

“Es domāju, ka jau sen ir laiks no pārrunām un čīkstēšanas par to, ka viss ir privatizēts un pieder nezināmām privātpersonām, sākt rīkoties praktiski!” Rajevs aicina.

SAISTĪTIE RAKSTI