Kuru dabas apskates objektu īpaši iecienījuši sociālo tīklu lietotāji? 0

Pievieno LA.LV

Ļoti iecienīta fotografēšanās vieta sociālo tīklu lietotājiem. Piekritīsiet, šādi varētu raksturot ne vienu vien vietu Latvijā, tomēr šoreiz mūsu ceļi atveduši uz Lāčupītes dendrāriju un pastaigu takām.

Kokteilis
Dzimuši lielām lietām: ja tavs vārds sākas ar kādu no šiem burtiem, tev ir pamatīgi noveicies
Kokteilis
Šajos datumos dzimst cilvēki, kuri nekad tevi nepametīs – pārbaudi, vai tavs draugs ir sarakstā
Šorīt NATO dalībvalsts ostā nokritis drons – varasiestādes ieviesušas “sarkano” reaģēšanas plānu 60
Lasīt citas ziņas

“Mēs it kā esam pie Baltijas jūras līča krasta kāpu aizsargjoslā, tomēr paskatoties apkārt redzam, ka šeit ir rododendri,” aprakstot lokācijā redzamo skatu, TV24 raidījumā “Dabas tops” norāda Dabas aizsardzības pārvaldes Dabas eksperts Jānis Greivulis. “Ja mēs paskatītos uz otru pusi, tad mēs atkal redzam retas un vecas priedes. Šeit būtu jābūt skaistiem, baltiem ķērpjiem, smilšu laukumiem.”

“Mēs redzam, ka meža augšanas apstākļi šeit kļūst auglīgāki, protams, vieta ir ļoti skaista un īpatnēja. Tāpēc te ir izveidota aizsargājamā teritorija. Rododendru ziedēšanas laikā šeit ir ļoti, ļoti krāšņi,” uzsver J.Greivulis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Visu jaunāko raidījuma “Dabas tops” epizodi skaties šeit.

Raidījumu finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds. Par raidījuma saturu atbild TV24.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI