Skatītāja jautājums: Kad visiem zemessargiem būs vienāda līmeņa nodrošinājums? 13


TV24 raidījumā “Uz līnijas” izskanēja kāda skatītāja jautājums. Viņš vaicāja, kad tieši būs nodrošināts vienāds līmenis visiem zemessargiem, kā piemēru minot, ka dažreiz trūkstot vajadzīgais zābaku izmērs.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Viedoklis
Armands Puče: Tagad par visām reizēm ir skaidrs, ka ar politisko eliti nav ko vispār rēķināties. Murmuļi!
Veselam
Jūs nekad vairs neēdīsiet šos ēdienus, kad uzzināsiet to sastāvu 38
Lasīt citas ziņas

Kaspars Pudāns, NBS Zemessardzes komandieris, raidījumā atklāja, ka šobrīd būtiskākās izmaiņas, uz ko tiek cerēts, ir saistībā ar droniem.

“Es ceru, ka tie būs droni, kas būs tās būtiskākās izmaiņas papildus tam, ka mēs saņemam arī lielās tehnikas vienības, bet tas vairs nav jaunums – patrias mašīnas. Man tomēr gribētos teikt, ka individuālais ekipējums karavīram ir tiešām atbilstošā līmenī un pieejams.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Komandieris raidījumā stāsta, ka nācās saskarties ar izaicinājumiem pirmajos kara mēnešos, bet tie bija vairāk saistīti ar uzkabēm un citām ekipējuma lietām.

“Bija mazi izaicinājumi, bet ne ar zābakiem – ar uzkabēm, ar citām ekipējuma lietām, kas bija izaicinājums pirmajos mēnešos pēc kara vai pat visu pirmo gadu pēc kara, jo daudz no mūsu ekipējuma mēs vēl joprojām turpinām nodot Ukrainai. Bet joprojām mēs spējam nodrošināt, lai apmācība iet uz priekšu. Es teiktu, ka nevajag baidīties tiem zemessargiem, kuriem šķiet, ka nav atbilstoša izmēra formas tērps, griezties pēc palīdzības,” Pudāns uzsver, ka nevajag baidīties un droši informēt par nepieciešamo, jo viss ir nodrošināms.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.