Skatītājas zvans: Ēdiens skolā regulāri auksts, negaršīgs un trauki ir netīri. Ko darīt? 27

“Zviedru galds, tas, protams, ir ļoti jauki. Pieaugušie bieži vien netic saviem bērniem, bet es savam mazbērnam ticu – viņš saka, ka ēdiens skolā ir regulāri auksts, nav garšīgs un trauki ir netīri. Agrāk ēdnīcas darbu kontrolēja arī medmāsas – kā tagad?!” Šādu jautājumu uzdeva kāda TV24 raidījuma “Uz līnijas” skatītāja.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas 11
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
Lasīt citas ziņas

Netīri trauki nedrīkst būt un tas nav pieļaujams, tādas situācijas nedrīkst būt. Ja par kontroli, tad, jā, skolās joprojām ir medmāsa, kas kontrolē situāciju šādos gadījumos. Tā situāciju komentē Jānis Meija, Izglītības iestāžu ēdinātāju asociācijas pārstāvis.

Meija aicina, ja kas tāds tiek konstatēts, tad ir jāuzrunā iestāde, attiecīgais uzņēmums, kas nodrošina ēdināšanas pakalpojumu un jāveic attiecīgas darbības.

CITI ŠOBRĪD LASA
“Par kontroli skolās – arī Pārtikas veterinārais dienests trīs reizes gadā veic pārbaudes. Ja ir iespējams, var informēt PVD par pārkāpumiem,

viņi veiks pārbaudes. Bet konkrētās lietas ir jārisina skolā ar skolas administrāciju,” tā iesaka Meija.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.