Skatītājs: Pirms gada asfaltēja ielu, šogad atkal lauž augšā. Vai Rīga ir tik bagāta? 37

Kāds TV24 skatītājs ir neizpratnē: pirms gada asfaltēja Jūrmalas gatvi, šogad atkal daudzviet lauž augšā, jo kaut ko dara sānu līnijās. Vai Rīga ir tik bagāta, ka var tā darīt? Vai tas ir saimnieciski? Raidījumā “Ziņu top. Rīga Runā” skaidro Rīgas domes (RD) deputāts, Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājs Olafs Pulks.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
TV24
“Tā pircēja veikalā nevar pateikt pat vienu vārdu latviski!” Deputāte norāda uz lielu kļūdu, kas tika pieļauta 90.gados
Lasīt citas ziņas

Viņš pastāsta, ka Jūrmalas gatvē darbus veic “Rīgas ūdens”, lai paplašinātu kanalizācijas sistēmu, taču visi uzskata, ka to dara RD Ārtelpas un mobilitātes departaments.

“Tā tas nav,” viņš uzsver, piebilstot, ka ir jau runājis ar “Rīgas ūdens” vadību par šādām situācijām.  Piemēram, viņaprāt,  viens no risinājumiem būtu  rakšanas darbus veikt tikai tad, kad skaidri zināms, ka darbu varēs ātri pabeigt.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Piemēram, tajā paša Jūrmalas gatvē ir izrakta bedre, tā ir norobežota, bet būtībā darbi nenotiek,” RD pārstāvis uzsver.

Viņš skaidro, ka pirms RD izvēlas, kādas ielas asfaltēs, vēršas pie komunikāciju turētāja, lai saprastu,  vai viņi nav lēmuši tuvākajā laikā veikt savus darbus.  Ja tādi darbi ir paredzēti, tad konkrētā iela netiek asfaltēta.

Pulks piekrīt skatītājam, ka šie darbi būtu  jāveic koordinēti, lai izvairītos no tā, ka  viena un tā pati iela tiek uzrakta katru gadu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.