Biķernieku trase
Biķernieku trase
FOTO: Edijs Pālens/LETA

SM nosauc summu, par cik gatava no miljonāriem atpirkt zemi Biķerniekos 1

Satiksmes ministrija (SM) rosina par 3,55 miljoniem eiro atpirkt privātpersonām piederošo zemi Biķernieku sporta kompleksā, tādējādi pilnībā pārņemot šo kompleksu valsts īpašumā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars
TV24
“Esam baigās auzās iebraukuši ar šo!” Bērziņš par pensiju sistēmu Latvijā 105
Lasīt citas ziņas

Kā ziņo LETA, to paredz izskatīšanai Ministru kabinetā iesniegtais SM informatīvais ziņojums par Biķernieku kompleksās sporta bāzes attīstības projekta realizēšanas modeli.

Pēc SM sniegtās informācijas, patlaban Biķernieku sporta bāzes teritorija kopā aizņem 128,15 hektārus zemes, kas sastāv no pieciem zemes gabaliem.

CITI ŠOBRĪD LASA

No tiem viens pieder SM, divi – VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD), bet atlikušie divi – privātpersonām. Iepriekš izskanējis, ka šie īpašumi pieder miljonāriem Guntim Rāvim, Igoram Skokam un Andrim Putānam.

Uz privātpersonām piederošajiem zemesgabaliem atrodas CSDD piederošas būves, proti, uz viena īpašuma atrodas deviņas būves, bet uz otra – 43 būves, kas tiek izmantotas sporta bāzes darbības nodrošināšanai.

Uz privātpersonām piederošās zemes atrodas liela daļa Biķernieku sporta bāzes darbības nodrošināšanai un attīstībai svarīgu būvju, tai skaitā daļa autošosejas un vēsturiskās kartinga trases, spīdveja stadions, kā arī ar tiem saistītās komunikācijas, tribīnes un citi infrastruktūras objekti, kuri nepieciešami kompleksa darbības nodrošināšanai.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.