Horoskopi un mistika
Horoskopi

Šodien tev jābūt īstajā laikā un īstajā vietā! Horoskopi 4.augustam0

Foto: Unsplash

Auns

Enerģijas tev būs daudz, bet uzdevumi tomēr izrādīsies nerealizējami. Nevajag šodien skriet ar pieri sienā, ja kaut kas nesanāk, nogaidi citu dienu!

Vērsis

Diena solās būt mierīga un rāma, vienīgais, kas tevi var izsist no sliedēm ir kāds cilvēks, kas tevi var apvainot nesmukā rīcībā – nāksies pierādīt pretējo.

Dvīņi

Tu būsi rotaļīgi noskaņots. Taču apkārtējiem cilvēkiem šāds noskaņojums var likties nesaprotams. Tāpēc nebrīnies, ja kāds arī savu neizpratni izrāda.

Vēzis

Šai dienai nevajadzētu sagādāt nekādus nepatīkamus pārsteigumus. Ja tev kaut kas var likties negaidīti, tātad, tie būs labi un patīkami notikumi.

Lauva

Dzīšanās pēc vieglas peļņas var tev likt izdarīt lielu un muļķīgu kļūdu. Vēl jo vairāk, materiālā vērtība, beigu beigās, izrādīsies maza, bet kļūda – liela. Esi uzmanīgs!

Jaunava

Nevienam nav jākoriģē tavas domas vai uzvedība, tomēr, ja tu attiecībās ar citiem cilvēkiem neesi godīgs, zini, ka kāds to pamanīs un iebildīs pret to. Tāpēc pirms mānīties, padomā, vai tas ir to vērts.

Svari

Šodien, tu, iespējams, vari nonākt milzīgas izvēles priekšā un diemžēl arī smagi kļūdīties. Pacenties to nepieļaut, vairāk paļaujies uz savu intuīciju.

Skorpions

Kāpēc tu tērē tik daudz enerģijas citu labā? Vai tev ir pārāk daudz laika? Tu vēlies būt notikumu centrā, bet aizmirsti pats par sevi!

Strēlnieks

Šodien tava dzīve var kļūt ļoti sabiedriska. Tev jābūt gatavam un īpaši jādomā par to, ko un kādā tonī tu sarunājies ar citiem cilvēkiem. Kāds tevi var pārprast.

Mežāzis

Vienīgais, kas šodien no tevis tiks prasīts – būt īstajā laikā un īstajā vietā. Tiesa, šis uzdevums, lai arī izklausās viegls, patiesībā ir ļoti sarežģīts. Tas nozīmē – turi acis un ausis vaļā un centies neko nepalaist garām!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Likumi ir domāti tam, lai tos pārkāptu? Dažreiz jā. Šodien tā notiks tieši ar tevi. Lai gan derētu tomēr painteresēties, kādas tam var būt sekas.

Zivis

Šo dienu tev vajadzētu pavadīt kopā ar draugiem un tev simpātiskiem cilvēkiem. Iespējams, ka kādam no viņiem ļoti noderēs tava palīdzība, taču viņš pats par to tev palūgs!

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.